A lygos lyderių dvikova baigėsi be įvarčių (lentelė) © Eurofootball.lt
„General Financing A lygos“ lyderiai VMFD „Žalgiris“ ir Panevėžio „Ekranas“ XIV ture sužaidė lygiosiomis 0:0.

Vilniuje vykusios akistatos pradžioje abi komandos, priešingai nei LFF taurės finale, nieko nelaukusios pasileido į puolimą. Pirmaisiais smūgiais apsikeitė „Žalgirio“ saugas Vaidotas Šilėnas ir „Ekrano“ puolėjas Uchenna Umeh. Prabėgus dešimčiai minučių žaidimas persikėlė į aikštės vidurį, kuriame netrūko kietos kovos ir pražangų. 12 minutę Andrius Velička iš kelių metrų atstumo labai pavojingai galva smūgiavo į žalgiriečių vartus, tačiau tinkamą poziciją užsiėmęs vartininkas Armantas Vitkauskas atrėmė varžovų smūgį. Po trijų minučių „Ekrano“ vartams grasino jau Calumas Elliotas, kuris greitos atakos metu kamuolį pasiuntė visai šalia virpsto. Ekipos apsikeitusios pavojingomis atakomis vėliau vis sunkiau sugebėdavo priartėti prie viena kitos vartų. Žalgiriečiai pirmieji nutraukė užsitęsusį štilį, kuomet Pavelo Komolovo galva smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į Emilijaus Zubo ginamų vartų skersinį. „Ekrano“ vartininkas kaip reikiant turėjo padirbėti ir per likusias penkias kėlinio minutes, kai jį nuginkluoti stipriais smūgiais bandė Vaidotas Šilėnas ir Tomislavas Pekas.

Antroje rungtynių pusėje aktyviai palaikomi savų sirgalių žalgiriečiai ir toliau tęsė pradėtą varžovų vartų šturmą. Svečiai įsibėgėjusius vilniečius buvo priversti stabdyti pražangomis, už kurias jie dažnai buvo baudžiami geltonomis kortelėmis. 60 minutę gerą progą pasižymėti turėjo Tomislavas Pekas, tačiau visiškai laisvas buvęs kroatas smūgiu galva iš kelių metrų nesugebėjo kamuolio nukreipti į vartus. „Ekranas“ pirmą kartą antrajame kėlinyje prabilo tik 72 minutę.

Į greitą ataką pabėgę panevėžiečių saugai perdavė kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam Vitalijui Kavaliauskui, kuris stipriu smūgiu bandė pralaužti tvirtai vartus saugojusio Armanto Vitkausko gynybą. Rungtynių laikrodžiui skaičiuojant paskutines minutes LFF stadione susirinkę žiūrovai dar kartą paragino žalgiriečius stoti į paskutinį šturmą. Žaliai balti iš visų jėgų spaudė savo varžovus ir ieškojo spragų jų gynyboje, tačiau jų surasti taip ir nepavyko. Įvarčių nepelniusios komandos po atkaklios kovos pasidalino po tašką.

„Žalgiris": Armantas Vitkauskas, Egidijus Vaitkūnas, Andrius Skerla, Luka Peričius, Georgas Freidgeimas, Vaidotas Šilėnas, Andrejus Nagumanovas, Mantas Kuklys, Pavelas Komolovas, Tomislavas Pekas, Calum Elliotas (76 min. Raimondas Vilėniškis). Atsarginiai: Marius Rapalis, Jaunius Juozaitis, Arminas Vaskela, Donatas Kazlauskas, Karolis Urbaitis, Mario Grgurovičius.

„Ekranas": Emilijus Zubas, Aurimas Vertelis (58 min. Egidijus Varnas), Ignas Dedura, Mantas Samusiovas, Giedrius Tomkevičius, Ramūnas Radavičius (80 min. Arnas Ribokas), Andrius Velička, Aurimas Kučys, Vytautas Lukša, Uchenna Umeh, Vitalijus Kavaliauskas (90 min. Dovydas Norvilas). Atsarginiai: Tadas Kauneckas, Tadas Markevičius.

Kitame mače Alytaus "Dainava" namuose 2:4 nusileido Marijampolės "Sūduvai". Įvarčius nugalėtojams pelnė Craigas Thomsonas, Povilas Lukšys, Andrius Urbšys ir Karolis Chvedukas. Šeimininkų komandoje du sykius pasižymėjo Arsenijus Buinickis.