"Serie A" lyderiai išplėšė pergales, "Inter" įsitraukė į kovą dėl trečios vietos (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį sužaistose atidėtose Italijos "Serie A" pirmenybių XXXIII turo rungtynėse sunkias pergales išplėšė lygos lyderiai - Turino "Juventus" bei "Milan" klubai.

'Senoji senjora' išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 po vienintelio Marco Borriello įvarčio palaužė "Cesena" vienuolikę ir išlaikė trijų taškų pranašumą prieš madų sostinės komandą.

Pastaroji savų žiūrovų akivaizdoje taip pat antrojo kėlinio pabaigoje išsigelbėjo mače su "Genoa", kuomet varžovų vartininką nuginklavo Kevinas-Prince'as Boatengas - 1-0.

Į kovą dėl trečiosios turnyrinės lentelės vietos, kuri garantuoja kelialapį į kitų metų UEFA Čempionų lygos turnyrą įsitraukė Milano "Inter" futbolininkai išvykoje rezultatu 1-3 įrodę savo pranašumą prieš "Udinese" vienuolikę.

Kitose dvikovoje "Napoli" svečiuose 0-2 įveikė "Lecce" ekipą, o Romos "Lazio" be Mariaus Stankevičiaus išvykoje netikėtai 2-1 nusileido dėl išlikimo kovojančiam "Novara" klubui.

"Novara" 2 - 1 Romos "Lazio"
35' [1 - 0] M. Diakite (į savus vartus)
37' [1 - 1] A. Candreva
79' [2 - 1] G. Mascara

"Roma" 1 - 2 "Fiorentina"
2' [0 - 1] S. Jovetic
71' [1 - 1] F. Totti
90' [1 - 2] A. Lazzari

90' iš aikštės pašalintas P.D. Osvaldo ("Roma")

"Lecce" 0 - 2 "Napoli"
5' [0 - 1] M. Hamsik
51' [0 - 2] E. Cavani

"Palermo" 1 - 2 "Parma"
6' [1 - 0] A. Hernandez
55' [1 - 1] S.O. Chuka
70' [1 - 2] J. Biabiany

"Siena" 1 - 1 "Bologna"
52' [1 - 0] M. Destro
69' [1 - 1] A. Diamanti

"Udinese" 1 - 3 Milano "Inter"
6' [1 - 0] L. Danilo
10' [1 - 1] W. Sneijder
28' [1 - 2] W. Sneijder
38' [1 - 3] R. Alvarez

"Milan" 1 - 0 "Genoa"
86' [1 - 0] K. Boateng

73' iš aikštės pašalintas B. Jankovic ("Genoa")

"Cesena" 0 - 1 Turino "Juventus"
80' [0 - 1] M. Borriello

9' A. Pirlo ("Juventus") nerealizavo 11 m. baudinio