"Juventus" didina persvarą prieš "Milan", "Genoa" futbolininkus pažemino savi sirgaliai (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose Italijos "Serie A" pirmenybių XXXIV turo rungtynėse Turino "Juventus" futbolininkai padidino pranašumą prieš antrą turnyrinės lentelės komandą, o mače Genujoje įvyko neregėtas skandalas.

Čempionate pirmaujanti 'senoji senjora' savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 4-0 sutriuškino "Roma" vienuolikę ir pasinaudoję netikėtu "Milan" kluptelėjimu padidino pranašumą prieš madų sostinės ekipą iki trijų tašku.

Massimiliano Allegri auklėtiniai namuose išsiskyrė taikiai 1-1 su "Bologna" klubu. Negana to, išlyginamąjį įvartį šeimininkai pasiekė tik pačioje susitikimo pabaigoje.

Vis dėlto didžiausio dėmesio šiandien susilaukė dvikova Genojoje, kur vietos aršiausi fanai, nepatenkinti savo palaikomos komandos rezultatais ir žaidimu, pažemino futbolininkus.

Antrojo kėlinio pradžioje, kuomet "Lecce" į namų ekipos vartus smeigė ketvirtąją vinį, į aikštę pasipylė įvairiausi daiktai, o pasipiktinusios ultros neleido "Genoa" futbolininkams patraukti į rūbinę, kol šie nenusivilks marškinėlių, kurių neva nėra verti nešioti.

Žaidėjams paklusus, po 40 minučių, rungtynės buvo atnaujintos, bet šeimininkams pavyko tik sušvelninti rezultatą - kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė Cristiano Del Grosso.

Kitose dvikovose Mariaus Stankevičiaus Romos "Lazio" be lietuvio pasidalino po tašką su "Lecce" ekipa - 1-1, o "Fiorentina" ir Milano "Inter" klubai išsiskyrė be įvarčių.

"Fiorentina" 0 - 0 Milano "Inter"

69' A. Ljajic ("Fiorentina") nerealizavo 11 m. baudinio

"Milan" 1 - 1 "Bologna"
26' [0 - 1] G. Ramirez
90' [1 - 1] Z. Ibrahimovic

90' iš aikštės pašalintas D. Bonera ("Milan")

"Cesena" 2 - 2 "Palermo"
20' [0 - 1] N. Bertolo
26' [1 - 1] M.A. Santana
29' [2 - 1] V. Rennella
45' [2 - 2] M. Silvestre

"Genoa" 1 - 4 "Siena"
17' [0 - 1] F. Brienza
19' [0 - 2] M. Destro
37' [0 - 3] F. Brienza
49' [0 - 4] L. Giorgi
79' [1 - 4] C.D. Grosso (į savus vartus)

Fanai prieš savo palaikomą komandą:

Romos "Lazio" 1 - 1 "Lecce"
82' [1 - 0] F. Matuzalem
90' [1 - 1] V. Bojinov

Turino "Juventus" 4 - 0 "Roma"
4' [1 - 0] A. Vidal
8' [2 - 0] A. Vidal
29' [3 - 0] A. Pirlo
52' [4 - 0] C. Marchisio

27' iš aikštės pašalintas M. Stekelenburg ("Roma")
29' A. Pirlo ("Juventus") nerealizavo 11 m, baudinio