"Borussia" triumfavo Vokietijos čempionate (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Dortmundo "Borussia" apgynė Vokietijos čempionų titulą - Jurgeno Kloppo auklėtiniai pirmą vietą turnyrinėje lentelėje užsitikrino 2-0 įveikdami Menchengladbacho "Borussia".

Ivanas Perisičius ir Shinji Kagawa pelnė įvarčius abiejuose kėliniuose, kurie lėmė 26 iš eilės nepralaimėtą mačą. Tai - naujas Vokietijos čempionato rekordas.

Likus dviems turams iki sezono pabaigos "Borussia" lenkia artimiausią persekiotoją Miuncheno "Bayern" aštuoniais taškais.

Pergalę šventė ir "Bayern", vėlyvo Francko Ribery įvarčio dėka 2-1 įveikęs Brėmeno "Werder".

51 minutę šeimininkus į priekį išvedė Naldo, bet jau netrukus tas pats futbolininkas įsimušė įvartį į savo vartus ir leido Bavarijos ekipai išlyginti santykį. Paskutinį žodį šiose rungtynėse tarė Ribery, tačiau jo nepakako norint išsaugoti viltį laimėti čempionatą.

"Koln" 1 - 1 "Stuttgart"
50' [1 - 0] S.Peszko
72' [1 - 1] Cacau

Berlyno "Hertha" 1 - 2 "Kaiserslautern"
27' [0 - 1] O.Kirch
38' [0 - 2] A.Wooten
60' [1 - 2] P.Niemeyer

78' iš aikštės pašalintas P.Niemeyer ("Hertha")

"Hoffenheim" 0 - 1 Lėverkuzeno "Bayer"
80' [0 - 1] A.Schurrle

"Nurenberg" 1 - 1 "Hamburg"
59' [0 - 1] H.Son
65' [1 - 1] D.Didavi

Brėmeno "Werder" 1 - 2 Miuncheno "Bayern"
51' [1 - 0] Naldo
75' [1 - 1] Naldo (į savus vartus)
90' [1 - 2] F.Ribery

Dortmundo "Borussia" 2 - 0 Menchengladbacho "Borussia"
23' [1 - 0] I.Perisic
59' [2 - 0] S.Kagawa