Anglijos čempionate - lengva "Man Utd" pergalė ir Youngo incidentas (FOTO, VIDEO) © Eurofootball.lt
Lengvą pergalę vienintelėse Anglijos "Premier" lygos sekmadienio rungtynėse iškovojo "Man Utd" klubas, savo aikštėje 4-0 sutriuškinęs Birmingemo "Aston Villa".

Tiesa, neišvengta kontraversijų - dėmesio centre atsidūrė "Man Utd" krašto saugas Ashley Youngas, antrą kartą per kelias savaites abejotinomis aplinkybėmis uždirbęs 11 metrų baudinį. Šį kartą anglas rungtynių pradžioje įsiveržė į baudos aikštelę ir teatrališkai griuvo ant vejos po kontakto su Ciaranu Clarku, o standartinę situaciją užtikrintai realizavo Wayne'as Rooney.

Dar iki pertraukos persvarą padvigubino Danny Welbeckas, o antrajame kėlinyje suaktyvėjusį "Aston Villa" žaidimą nuramino trečią įvartį įmušęs Rooney. Varžovų triuškinimą užbaigė Nani, pasižymėjęs jau per teisėjo pridėtą laiką.

Po šios pergalės lyderis "Man Utd" (82 tšk) susigrąžino penkių taškų pranašumą prieš antroje vietoje žengiančią "Man City" (77 tšk) ekipą.

"Man Utd" 4 - 0 Birmingemo "Aston Villa"
7' [1 - 0] W.Rooney (iš 11 m. baudinio)
44' [2 - 0] D.Welbeck
74' [3 - 0] W.Rooney
90' [4 - 0] Nani