"Man City" argentiniečių duetas pasismagino mače su "Norwich" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Anglijos "Premier" lygos XXXIV turo rungtynėse "Man City" iškalbingai pareiškė, jog dar nesiruošia sudėti ginklų kovoje dėl lygos titulo.

Roberto Mancini auklėtiniai išvykoje net 1-6 sutriuškino "Norwich" vienuolikę bei sumažino atsilikimą nuo turnyrinėje lentelėje pirmaujančios "Man Utd" ekipos iki dviejų taškų.

Tiesa, 'raudonųjų velnių' turo susitikimas su Birmingamo "Aston Villa" komanda įvyks rytoj 18:00 valandą Lietuvos laiku.

Nugalėtojų gretose pasismagino Argentinos nacionalinės rinktinės puolėjai - Carlosas Tevezas pelnė "hattrick'ą", o Sergio Aguero varžovų vartininką sugebėjo nuginkluoti du kartus. Dar vieną įvartį pridėjo krašto saugas Adamas Johnsonas.

Kitose dvikovose pergales šventė "Swansea" ir "West Bromwich" klubai, o "Sunderland" - "Wolverhampton" futbolininkų dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

"Norwich" 1 - 6 "Man City"
18' [0 - 1] C. Tevez
27' [0 - 2] S. Aguero
52' [1 - 2] A. Surman
73' [1 - 3] C. Tevez
75' [1 - 4] S. Aguero
80' [1 - 5] C. Tevez
90' [1 - 6] A. Johnson

"Sunderland" 0 - 0 "Wolverhampton"

"Swansea" 3 - 0 "Blackburn"
37' [1 - 0] G. Sigurdsson
43' [2 - 0] N. Dyer
64' [3 - 0] S. Dann (į savus vartus)

"West Bromwich" 1 - 0 Londono "Queens Park Rangers"
22' [1 - 0] G. Dorrans