Liverpulio derbyje Carrollo įvartis atvedė "raudonuosius" į FA taurės finalą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Londono "Wembley" stadione sužaistose pirmose Anglijos FA taurės ("FA Cup") pusfinalio rungtynėse "Liverpool" futbolininkai principinėje dvikovoje rezultatu 2-1 palaužė kitą to pačio miesto komandą, "Everton", ir finale bandys aštuntą kartą klubo istorijoje iškovoti prestižinį šalies trofėjų.

Vis dėlto būtent Davido Moyeso auklėtiniai pirmieji įsiveržė į priekį, kuomet 24 susitikimo minutę po netikslių 'raudonųjų' gynėjų, Jamie Carragherio ir Daniel Aggerio, sprendimų savoje baudos aikštelėje kamuolys atsidūrė vienam prieš vartininką buvusiam Nikica Jelavičiui, kuris be problemų nuginklavo vartus gynusį Bradley Jonesą.

Antrojo kėlinio viduryje nedovanotina varžovo klaida pasinaudojo Luisas Suarezas - urugvajietis perėmė vartininkui skirtą Sylvaino Distino perdavimą ir atstatė mačo pusiausvyrą.

Lemiamą žodį rungtynėse 87 minutę tarė Andy Carrollas po Craigo Bellamy baudos smūgio galva pelnęs pergalingą "Liverpool" ekipos įvartį.

Verta paminėti, kad šis 35 milijonus svarų sterlingų kainavęs puolėjas antradienį jau per pridėtinį laiką atnešė Kenny Dalglisho kariaunai tris taškus mače su "Blackburn" vienuolike.

Mersisaido komanda FA taurės finale susikaus su Londono "Tottenham" - Londono "Chelsea" poros nugalėtoju. Pastarųjų klubų akistata įvyks rytoj 20:00 Lietuvos laiku.

"Liverpool" 2 - 1 Liverpulio "Everton"
24' [0 - 1] N. Jelavic
62' [1 - 1] L. Suarez
87' [2 - 1] A. Carroll