Sensacingas "Man Utd" pralaimėjimas grąžina viltį "Man City" klubui (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos ketverios rungtynės.

Sensacingą pralaimėjimą patyrė lyderis "Man Utd", kurį minimaliu rezultatu 1-0 įveikė dėl išlikimo lygoje kovojantis "Wigan".

Vienintelį mačo įvartį 50 minutę puikiu smūgiu iš toli įmušė Shaunas Maloney, o Sero Alekso Fergusono auklėtiniai dėl nebūdingai vangaus žaidimo galės kaltinti tik patys save.

Šiuo kluptelėjimu pasinaudojo antroje vietoje žengianti ir iki penkių taškų deficitą sumažinusi "Man City" komanda, be didesnio vargo 4-0 sutriuškinusi "West Brom".

Dublį šeimininkams įmušė Sergio Aguero, o 61 minutę trečią įvartį - pirmą nuo praėjusių metų gegužės mėnesio - pelnė puolėjas Carlosas Tevezas. Varžovų triuškinimą užbaigė Davidas Silva.

"Man City" 4 - 0 "West Bromwich"
6' [1 - 0] S.Aguero
54' [2 - 0] S.Aguero
61' [3 - 0] C.Tevez
64' [4 - 0] D.Silva

Išsami analizė:

"Wigan" 1 - 0 "Man Utd"
50' [1 - 0] S.Maloney

"Wolverhampton" 0 - 3 Londono "Arsenal"
9' [0 - 1] R.van Persie (iš 11 m. baudinio)
11' [0 - 2] T.Walcott
69' [0 - 3] Y.Benayoun

8' iš aikštės pašalintas S.Bassong ("Wolverhampton")

Londono "Queens Park Rangers" 3 - 0 "Swansea"
45' [1 - 0] J.Barton
55' [2 - 0] J.Mackie
67' [3 - 0] A.Buzsaky