Trys Cristiano Ronaldo įvarčiai Madrido derbyje palaidojo "Atletico" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate trečiadienį žaidžiamos ketverios rungtynės.

Tris svarbius taškus į savo sąskaitą įsirašė lyderis Madrido "Real", principiniame derbyje 4-1 įveikęs kitą sostinės komandą "Atletico".

Svečiuose žaidusius Jose Mourinho auklėtinius į priekį vedė Cristiano Ronaldo: portugalas įmušė tris įvarčius, leidusius išsaugoti saugų keturių taškų pranašumą prieš antroje pozicijoje besirikiuojantį "Barcelona" klubą.

Pirmąjį įvartį portugalas įmušė 25 minutę puikiu baudos smūgiu, bet tuoj po pertraukos pusiausvyrą galva atstatė Radamelas Falcao. Visgi 68 minutę C.Ronaldo įspūdingu šūviu iš toli sugrąžino pranašumą "Real" ekipai, o 82 minutę įtvirtino pergalę realizuodamas Gonzalo Higuaino uždirbtą 11 metrų baudinį.

Ketvirtą įvartį įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs Jose Callejonas.

"Granada" 2 - 2 Bilbao "Athletic"
2' [1 - 0] J.Romero
74' [2 - 0] A.Geijo
81' [2 - 1] F.Llorente
87' [2 - 2] M.Laskurain

38' iš aikštės pašalintas J.Romero ("Granada")
39' F.Llorente ("Athletic") nerealizavo 11 metrų baudinio

Chichono "Sporting" 3 - 2 "Levante"
16' [0 - 1] Valdo
22' [1 - 1] O.Trejo
64' [1 - 2] A.Kone
74' [2 - 2] A.Lora
84' [3 - 2] G.Sangoy

"Valencia" 4 - 1 "Rayo Vallecano"
41' [1 - 0] Jonas
70' [2 - 0] J.Alba
72' [2 - 1] D.Costa
77' [3 - 1] Jonas (iš 11 m. baudinio)
88' [4 - 1] P.Hernandez

Madrido "Atletico" 1 - 4 Madrido "Real"
25' [0 - 1] C.Ronaldo
55' [1 - 1] R.Falcao
68' [1 - 2] C.Ronaldo
83' [1 - 3] C.Ronaldo (iš 11 m. baudinio)
88' [1 - 4] J.M.Callejon