Žingsnis titulo link: dramatiškame mače "Borussia" palaužė "Bayern" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Vokietijos čempionate sužaistos penkerios rungtynės.

Centriniame mače itin svarbią pergalę iškovojo titulą ginantis Dortmundo "Borussia" klubas, ištikimiausių gerbėjų akivaizdoje 1-0 įveikęs Miuncheno "Bayern".

Vienintelį puikių rungtynių įvartį 77 minutę įmušė Robertas Lewandowski - nors tuo metu aikštėje dominavo "Bayern", lenkas pasitaikė tinkamu laiku tinkamoje vietoje ir kulniuku pasiuntė kamuolį į vartus.

Svečiams neliko nieko kito kaip tik visomis jėgomis pulti ir atrodė, kad 82 minutę rezultatas bus išlygintas, tačiau Arjeno Robbeno smūgiuotą 11 metrų baudinį atrėmė vartininkas Romanas Weidenfelleris.

Po šios pergalės lyderė "Borussia" atitrūko nuo antroje vietoje besirikiuojančio "Bayern" šešiais taškais.

Lėverkuzeno "Bayer" 3 - 1 "Kaiserslautern"
1' [1 - 0] S.Kiessling
42' [1 - 1] J.Derstroff
57' [2 - 1] S.Rolfes
69' [3 - 1] S.Reinartz

Dortmundo "Borussia" 1 - 0 Miuncheno "Bayern"
77' [1 - 0] R.Lewandowski

86' A.Robben ("Bayern") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Hannover" 2 - 0 "Wolfsburg"
44' [1 - 0] M.B.Diouf
77' [2 - 0] D.Ya

"Hoffenheim" 4 - 0 "Hamburg"
17' [1 - 0] J.Vestergaard
25' [2 - 0] S.Salihovic
51' [3 - 0] F.Johnson
59' [4 - 0] S.Schipplock

"Nurnberg" 4 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"
25' [1 - 0] H.Balitsch
37' [2 - 0] T.Simons (iš 11 m. baudinio)
45' [3 - 0] D.Didavi
85' [3 - 1] L.Holtby
88' [4 - 1] D.Didavi