"Chelsea" išleido pergalę Londono derbyje, "Newcastle" pavijo "Tottenham" klubą (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Pirmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos penkerios rungtynės.

Svarbius du taškus prarado Londono "Chelsea" klubas, miesto derbyje tenkinęsis lygiosiomis 1-1 su "Fulham".

Svečiuose žaidę 'mėlynieji' pirmavo po to, kai 45 minutę Salomono Kalou uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Frankas Lampardas, bet 82 minutę po kampinio Clintas Dempsey pelnytai išlygino rezultatą.

Skaudų pralaimėjimą patyrė ambicijų kovoti dėl šalies titulo prieš keletą mėnesių neslėpęs Londono "Tottenham" klubas, namie 1-2 pralaimėjęs "Norwich".

Anthony Pilkingtonas išvedė "kanarėles" į priekį 13 minutę, o netrukus arbitras neužfiksavo pražangos prieš Grantą Holtą, kuri būtų leidusi padvigubinti rezultatą.

"Tottenham" tuo pasinaudojo ir 33 minutę Jermainas Defoe išlygino santykį, o Garethas Bale'as sudrebino skersinį. Visgi Elliotto Bennetto įspūdingas smūgis 66 minutę lėmė pelnytą "Norwich" pergalę, kuri gerokai apsunkino "Tottenham" situaciją turnyrinėje lentelėje.

Pastarąjį faktą lėmė puikų žaidimą demonstruojančios "Newcastle" ekipos pergalė - penktoji iš eilės- 2-0 prieš "Bolton", leidusi Alano Pardew auklėtiniams pagal taškus pasivyti Londono komandą.

Vieną gražiausių įvarčių šiame sezone po puikaus individualaus reido 73 minutę įmušė Hatemas Ben Arfa, o pusiausvyrą padvigubino sausio mėnesį įsigytas, bet jau 10 įvarčių įmušęs puolėjas Papissas Cisse.

Liverpulio "Everton" 4 - 0 "Sunderland"
52' [1 - 0] M.Gueye
75' [2 - 0] S.Pienaar
76' [3 - 0] L.Osman
81' [4 - 0] V.Anichebe

"Newcastle" 2 - 0 "Bolton"
73' [1 - 0] H.Ben Arfa
83' [2 - 0] P.Cisse

Londono "Tottenham" 1 - 2 "Norwich"
13' [0 - 1] A.Pilkington
33' [1 - 1] J.Defoe
66' [1 - 2] E.Bennett

Birmingemo "Aston Villa" 1 - 1 "Stoke"
32' [1 - 0] A.Weimann
72' [1 - 1] R.Huth

Londono "Fulham" 1 - 1 Londono "Chelsea"
45' [0 - 1] F.Lampard (iš 11 m. baudinio)
82' [1 - 1] C.Dempsey