Tik pergales skynęs "Žalgiris" krito Panevėžyje © Eurofootball.lt
Šeštadienį Lietuvos čempionate žaidžiamos trejos V turo rungtynės.

Centriniame mače itin svarbią pergalę iškovojo titulą ginantis Panevėžio "Ekranas", minimaliu rezultatu 1-0 palaužęs iki šiol tik pergales skynusį Vilniaus "Žalgirį".

Valdo Urbono auklėtiniai didžiąją laiko dalį rungtyniavo geriau, nei varžovai, o 56 minutę tai virto įvarčiu: įkirtęs į baudos aikštelę puikiu smūgiu kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntė Mantas Savėnas.

Žalgiriečiams nesiklijavo žaidimas puolime, o bene vienintelę realią galimybę išlyginti santykį turėjo Tomislavas Pekas, bet jo tolimą smūgį atrėmė vartininkas Emilijus Zubas.

Kiek anksčiau ketvirtą pergalę iškovojo Marijampolės "Sūduvos" klubas, "Arvi" manieže rezultatu 3-1 įveikęs Alytaus "Dainavą". Šeimininkai pirmavo po Rafaelio Ledesmos smūgio, bet prieš pat pertrauką Martynas Biržinis išlygino santykį.

Visi antrajame kėlinyje Virginijaus Liubšio auklėtiniai įrodė savo pranašumą: antrą kartą pasižymėjo brazilas Ledesma, o 86 minutę pergalę įtvirtino Tadas Eliošius.

Po šio turo turnyrinėje lentelėje - trivaldystė. "Žalgiris", "Ekranas" ir "Sūduva" turi po 12 taškų.

Marijampolės "Sūduva" 3 - 1 Alytaus "Dainava"
36' [1 - 0] R.Ledesma
45' [1 - 1] M.Biržinis
61' [2 - 1] R.Ledesma
86' [3 - 1] T.Eliošius

Panevėžio "Ekranas" 1 - 0 Vilniaus "Žalgiris"
56' [1 - 0] M.Savėnas

Klaipėdos "Atlantas" 0 - 0 Vilniaus REO

37' iš aikštės pašalintas M.Grigalevičius (REO)