Devynių įvarčių trileryje Stramaccioni prie "Inter" vairo debiutavo pergalingai, "Juventus" įveikė "Napoli" ekipą (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose Italijos "Serie A" pirmenybių XXX turo rungtynėse sėkmingai už Milano "Inter" komandos vairo debiutavo naujasis treneris Andrea Stramaccioni.

36 metų specialisto auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje ypatingai rezultatyviame mače 5-4 palaužė "Genoa" vienuolikę ir pakilo į septintąją turnyrinės lentelės vietą.

Verta pastebėti, kad be devynių įvarčių šiame susitikime buvo skirti net keturi 11 metrų baudiniai bei parodytos dvi raudonos kortelės.

Buvusią Claudio Ranieri ekipą nuo vietos kitų metų UEFA Europos lygos turnyre skiria keturi taškai, o nuo kelialapio į Čempionų lygą - septyni taškai.

Futbolo sirgaliai įvarčių lietumi galėjo pasimėgauti ir Romoje, kur vietos "Roma" 5-2 sutriuškino vieną lygos autsaiderių, "Novara" klubą.

Kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė ambicijų kitą sezoną rungtyniauti prestižiškiausiame Europos turnyre neatsisakantys "Udinese" futbolininkai išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 nusileidę "Siena" vienuolikei.

Vėliausiai prasidėjusioje centrinėje turo dvikovoje Turino "Juventus" savo aikštėje antrajame kėlinyje nepaliko vilčių "Napoli" komandai - 3-0 - ir sumažino atsilikimą nuo čempionate pirmaujančio "Milan" klubo iki dviejų taškų.

"Roma" 5 - 2 "Novara"
17' [0 - 1] A. Caracciolo
25' [1 - 1] M.A.d.M.F. Marquinho
34' [2 - 1] P.D. Osvaldo
55' [3 - 1] F. Simplicio
62' [4 - 1] B. Krkic
77' [4 - 2] T. Morimoto
90' [5 - 2] E. Lamela

"Bologna" 1 - 3 "Palermo"
51' [1 - 0] F. Sorensen
69' [1 - 1] I. Budan
76' [1 - 2] A. Hernandez
86' [1 - 3] J. Ilicic

81' iš aikštės pašalintas A. Mantovani ("Palermo")

"Cagliari" 2 - 0 Bergamo "Atalanta"
11' [1 - 0] D. Conti
55' [2 - 0] M.R. Pinilla

"Fiorentina" 1 - 2 Veronos "Chievo"
24' [0 - 1] S. Pellisier
71' [1 - 1] A. Ljajic
88' [1 - 2] L. Rigoni

Milano "Inter" 5 - 4 "Genoa"
13' [1 - 0] D. Milito
27' [2 - 0] D. Milito
38' [3 - 0] W. Samuel
45' [3 - 1] E. Moretti
59' [3 - 2] R. Palacio (iš 11 m. baudinio)
74' [4 - 2] M. Zarate
80' [4 - 3] A. Gilardino (iš 11 m. baudinio)
85' [5 - 3] D. Milito (iš 11 m. baudinio)
90' [5 - 4] A. Gilardino (iš 11 m. baudinio)

79' iš aikštės pašalintas J. Cesar ("Inter")
84' iš aikštės pašalintas F. Belluschi ("Genoa")

"Lecce" 0 - 0 "Cesena"

"Siena" 1 - 0 "Udinese"
70' [1 - 0] M. Destro

Turino "Juventus" 3 - 0 "Napoli"
53' [1 - 0] L. Bonucci
75' [2 - 0] A. Vidal
83' [3 - 0] F. Quagliarella

86' iš aikštės pašalintas J.C. Zuniga ("Napoli")