"Žalgiris" sutriuškino "Sūduvą" ir tapo vienvaldžiu "A lygos" lyderiu © Eurofootball.lt
Sekmadienį Lietuvos čempionate žaidžiamos dvejos IV turo rungtynės.

Centriniame mače ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo ir vienvaldžiu lyderiu tapo Vilniaus "Žalgiris", namie įtikinamai 4-0 įveikęs pirmą sykį suklupusią Marijampolės "Sūduvą".

Po atsargių pirmųjų minučių žalgiriečiai į priekį išsiveržė sužaidus beveik pusvalandį, kai po Calumo Ellioto perdavimo iš krašto kamuolį į tinklą pirštų galais pasiuntė kroatas Tomislavas Pekas.

Iki pertraukos rezultatas nepasikeitė, o antrajame kėlinyje Vilniaus vienuolikė perėmė iniciatyvą ir įtvirtino pergalę dviem Manto Kuklio įvarčiais galva.

55 minutę iš Belgijos sugrėžęs saugas pasižymėjo po kampinio, o 73 minutę įtvirtino pranašumą po baudos smūgio.

"Sūduvos" bandymai perimti iniciatyvą buvo nevaisingi - "Žalgiris" ne tik išlaikė pranašumą, bet ir po rezultatyviausio čempionato žaidėjo Calumo Ellioto smūgio galva įmušė ketvirtąjį įvartį.

Vilniaus "Žalgiris" 4 - 0 Marijampolės "Sūduva"
26' [1 - 0] T.Pek
55' [2 - 0] M.Kuklys
73' [3 - 0] M.Kuklys
88' [4 - 0] C.Elliot

Gargždų "Banga" 0 - 1 Klaipėdos "Atlantas"
59' [0 - 1] E.Razulis

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas: Calum Elliot ("Žalgiris") - 7 įvarčiai