"Bayern" sumažino atsilikimą nuo "Borussia" klubo (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių XXVIII turo rungtynėse svarbią pergalę iškovojo Miuncheno "Bayern" futbolininkai.

Juppo Heynckeso auklėtiniai išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 po vienintelio Arjeno Robbeno įvarčio antrojo kėlinio viduryje palaužė "Kaiserslauter" vienuolikės pasipriešinimą.

Įveikę varžovus 'bavarai' sumažino atsilikimą nuo čempionate pirmaujančio Dortmundo "Borussia" klubo iki trijų taškų. Primename, jog vakar 'juodai-geltoni' įvarčių fiestoje 4-4 išsiskyrė taikiai su "Stuttgart" ekipa.

Kitose dvikovose kiek netikėtus pralaimėjimus namuose patyrė dėl vietos kitų metų UEFA Europos lygoje kovojančios komandos - Brėmeno "Werder" ir Lėverkuzeno "Bayer".

"Augsburg" 2 - 1 "Koln"
19' [1 - 0] J. Koo
42' [1 - 1] L. Podolski (iš 11 m. baudinio)
45' [2 - 1] N. Rafael (iš 11 m. baudinio)

Lėverkuzeno "Bayer" 0 - 2 "Freiburg"
8' [0 - 1] J. Schuster
60' [0 - 2] D. Caligiuri

"Kaiserslauter" 0 - 1 "Hamburger"
29' [0 - 1] M. Jansen

"Nurnberg" 0 - 1 Miuncheno "Bayern"
69' [0 - 1] A. Robben

Brėmeno "Werder" 0 - 3 "Mainz"
19' [0 - 1] A. Szalai
49' [0 - 2] E. Choupo-Moting
74' [0 - 3] E. Choupo-Moting

Berlyno "Hertha" 1 - 4 "Wolfsburg"
13' [1 - 0] L. Kobiashvili
29' [1 - 1] C. Janker (į savus vartus)
34' [1 - 2] P. Helmes
77' [1 - 3] M. Mandzukic
81' [1 - 4] P. Helmes