Trileris Vokietijoje: septyni įvarčiai per vieną kėlinį (VIDEO) © Eurofootball.lt
Vienintelėse Vokietijos čempionato penktadienio rungtynėse pergalę iš savo rankų išleido Dortmundo "Borussia", mačą su "Stuttgart" baigusi įspūdingomis lygiosiomis 4-4.

Turnyrinėje lentelėje pirmaujantiems šeimininkams buvo pavykę įgyti dviejų įvarčių pranašumą: pirmajame kėlinyje kamuolį į tinklą pasiuntė Shinji Kagawa, o tuoj po pertraukos persvarą padvigubino Jakubas Blaszczykowski.

Tačiau svečiai nepalūžo ir per 8 minutes sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą: 71 minutę pasižymėjo Vedadas Ibiševičius, o 77 ir 79 mintėmis - Julianas Schieberis.

Tai anaiptol nebuvo pabaiga - "Borussia" gynėjas Matsas Hummelsas iš maždaug 16 metrų vėl išlyno santykį, o Ivanas Perisičius įmušė ketvirtą įvartį ir atrodė, kad Dortmundo ekipa išplėš pergalę.

Bet antrą teisėjo pridėto laiko minutę Christianas Gentneris padėjo tašką - 4-4.

"Borussia" žengia pirmoje vietoje ir šešiais taškais lenkia artimiausią persekiotoją, tačiau šis pranašumas savaitgalį gali sumenkti perpus.

Dortmundo "Borussia" 4 - 4 "Stuttgart"
33' [1 - 0] S.Kagawa
49' [2 - 0] J.Blaszczykowski
71' [2 - 1] V.Ibisevic
77' [2 - 2] J.Schieber
79' [2 - 3] J.Schieber
82' [3 - 3] M.Hummels
87' [4 - 3] I.Perisic
90' [4 - 4] C.Gentner