Lietuvos čempionate - nulinės lygiosios © Eurofootball.lt
Penktadienį vienintelėse Lietuvos čempionato rungtynėse Pakruojo „Kruoja“ Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje nesugebėjo įveikti Alytaus „Dainavos“. Mačas baigėsi be įvarčių – 0:0. Pakruojiečiai neparankios Alytaus komandos dar nėra nugalėję.

Aktyviau rungtynes pradėję pakruojiečiai iškart perėmė iniciatyvą. Pirmosiomis minutėmis „Kruojos“ įvarčių sąskaitą galėjo atidaryti baudos smūgį atlikęs Vadimas Antipovas, tačiau jam pritrūko tikslumo. Svečiai ir toliau daugiau kontroliavo kamuolį, o „Kruojos“ vartininkas Maris Eltermanis darbo beveik neturėjo. Tačiau tai įvarčio neatnešė.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Teritorinę ir žaidybinę persvarą turėjusi „Kruoja“ pavojingiausiai varžovų vartams grasino smūgiais iš toli ir standartinėmis situacijomis. „Dainava“ bandė atsakyti kontratakomis, tačiau nė viena jų nebuvo tokia pavojinga, kad sukeltų didesnę grėsmę. Nei „Kruoja“, nei „Dainava“ įvarčių nepelnė.

„Kruoja“ įsirašė ketvirtąjį tašką (6 vieta). „Dainava“ (6 taškai) žengia penkta.

Pakruojo "Kruoja" 0 - 0 Alytaus "Dainava"