"Real" sutriuškino Kipro klubą, "Chelsea" parsiveža pergalę iš Portugalijos (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygoje antradienį prasidėjo ketvirtfinalio etapas.

Vėlyvas Salomono Kalou įvartis lėmė svarbią Londono "Chelsea" pergalę 1-0 išvykoje prieš Lisabonos "Benfica" ekipą.

Kiek anksčiau Dramblio Kaulo Kranto rinktinės narys neišnaudojo puikios progos, bet 75 minutę sulaukęs tikslaus aktyviai rungtyniavusio Fernando Torreso perdavimo iš kelių metrų įmušė vienintelį įvartį.

Tuo pat metu Kipre kuklusis APOEL 74 minutes atsilaikė prieš galingąjį Madrido "Real", bet galiausiai patyrė triuškinantį pralaimėjimą 0-3.

Ispanai kontroliavo kamuolį tris ketvirtadalius mačo laiko ir neleido varžovams atlikti nei vieno smūgio, kai tuo tarpu patys mušė 24 kartus. Galiausiai gynyba buvo pralaužta 75 minutę, kai po perdavimo iš krašto galva pasižymėjo Karimas Benzema.

Netrukus po puikaus Marcelo perdavimo antrą įvartį Čempionų lygos sezone pelnė Kaka, o paskutinę vinį į APOEL karstą po greitos atakos iš kelių metrų įkalė Benzema.

Nikosijos APOEL 0 - 3 Madrido "Real"
74' [0 - 1] K.Benzema
82' [0 - 2] Kaka
90' [0 - 3] K.Benzema