"Premier" lygos trofėjus sprūsta iš "Man City" rankų (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos aštuonerios rungtynės.

Po nykoko pirmojo kėlinio "Stoke" įsiveržė į priekį, kai įspūdingu smūgiu iš toli kamuolį į tinklą pasiuntė Peteris Crouchas. Tačiau svečiams pavyko išsigelbėti: po rikošeto pasižymėjo Ryanas Shawcrossas.

Dar visai neseniai pirmavęs ir septyniais taškais artimiausią persekiotoją lenkęs "Man City" klubas krenta į vis gilesnę duobę - Roberto Mancini auklėtiniai išvykoje sužaidė tik lygiosiomis 1-1 su "Stoke".

Nors šis taškas leido pasivyti ir net pagal įvarčių santykį aplenkti "Man Utd", titulą ginantys 'raudonieji velniai' pirmadienį namie įveikdami Londono "Fulham" galės atitrūkti jau iki trijų taškų.

Ankstyvajame mače žiūrovai išvydo atkaklią, tačiau be įvarčių pasibaigusią Londono ekipų dvikovą: "Chelsea" sužaidė lygiosiomis su "Tottenham".

Šis rezultatas leido ketvirtoje vietoje žengiančiai "Tottenham" vienuolikei išsaugoti penkių taškų pranašumą prieš varžovus, kurių viltys prasimušti į Čempionų lygą patyrė nemenką smūgį.

Po nykaus pirmojo kėlinio antrajame vienuolikės rungtyniavo kur kas aktyviau. Arčiausiai tikslo svečių gretose buvo Emmanuelis Adebayoras, kurio smūgį į tuščius vartus spėjo blokuoti gynėjas Gary Cahillas, bei Garethas Bale'as, galva pataikęs į skersinį.

Kitoje aikštės pusėje Juano Matos tolimas baudos smūgis pataikė į virpstą.

Londono "Chelsea" 0 - 0 Londono "Tottenham"

Londono "Arsenal" 3 - 0 Birmingemo "Aston Villa"
16' [1 - 0] K.Gibbs
25' [2 - 0] T.Walcott
90' [3 - 0] M.Arteta

"Bolton" 2 - 1 "Blackburn"
28' [1 - 0] D.Wheater
35' [2 - 0] D.Wheater
56' [2 - 1] S.Nzonzi

"Liverpool" 1 - 2 "Wigan"
30' [0 - 1] S.Maloney (iš 11 m. baudinio)
47' [1 - 1] L.Suarez
63' [1 - 2] G.Caldwell

"Norwich" 2 - 1 "Wolverhampton"
25' [0 - 1] M.Jarvis
26' [1 - 1] G.Holt
45' [2 - 1] G.Holt (iš 11 m. baudinio)

85' iš aikštės pašalintas G.Holt ("Norwich")

"Sunderland" 3 - 1 Londono "Queens Park Rangers"
41' [1 - 0] N.Bendtner
70' [2 - 0] J.McClean
76' [3 - 0] S.Sessegnon
79' [3 - 1] T.Taiwo

55' iš aikštės pašalintas D.Cisse ("Queens Park Rangers")

"Swansea" 0 - 2 Liverpulio "Everton"
58' [0 - 1] L.Baines
76' [0 - 2] N.Jelavic

"Stoke" 1 - 1 "Man City"
59' [1 - 0] P.Crouch
76' [1 - 1] Y.Toure