"A lyga": Elliotas lėmė dar vieną "Žalgirio" pergalę, "Sūduva" sutriuškino "Šiaulius" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Lietuvos čempionate šeštadienį sužaistos dvejos III turo rungtynės.

Pergalių seriją tęsia ambicijų nestokojantis Vilniaus "Žalgiris", dėl aikštės būklės ne Pakruojyje, o Panevėžyje 1-0 įveikęs "Kruoją".

Apylygiame mače vienintelį įvartį 76 minutę, pasinaudojęs vartininko Mario Eltermanio klaida, įmušė Calumas Elliotas. Škotas yra rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas - jo sąskaitoje jau šeši įvarčiai.

Kitame mače taip pat 9 tašką į savo sąskaitą įsirašė Marijampolės "Sūduva", įtikinamai 4-1 nugalėjusi "Šiaulius".

Šeimininkai uždarame manieže į priekį išsiveržė 24 minutę, kai po Andriaus Urbšio perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Ričardas Beniušis. Dar iki pertraukos rezultatą padvigubino Tadas Eliošius, o 48 minutę trečią įvartį įmušė Urbšys.

Nors 70 minutę Marius Bezykornovas puikiu baudos smūgiu sugrąžino svečiams nedidelę viltį, 88 minutę savo paties uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo ir trijų įvarčių pranašumą sugrąžino Povilas Lukšys.

Pakruojo "Kruoja" 0 - 1 Vilniaus "Žalgiris"
Teisėjas - V.Vasiliauskas (Telšiai), 350 žiūrovų
76' [0 - 1] C.Elliot

Marijampolės "Sūduva" 4 - 1 "Šiauliai"
Teisėjas: E.Gaigalas (Klaipėda), 1400 žiūrovų
24' [1 - 0] R.Beniušis
27' [2 - 0] T.Eliošius
48' [3 - 0] A.Urbšys
70' [3 - 1] M.Bezykornovas
88' [4 - 1] P.Lukšys (iš 11 m. baudinio)