Idealus Cazorlos baudos smūgis nutraukė "Real" ekipos pergalių seriją (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių XXVIII turo rungtynėse nutrūko Madrido "Real" klubo vienuolikos pergalių lygoje serija.

Vangiai rungtyniavę Jose Mourinho auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo įrodyti pranašumo prieš "Malaga" vienuolikę - mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Šeimininkai pirmavo po Karimo Benzema įvarčio, tačiau pačioje susitikimo pabaigoje Santi Cazorla idealiu baudos smūgiu išplėšė Andalūzijos komandai tašką.

Likus 11 turų iki čempionato pabaigos turnyrinėje lentelėje pirmaujantis 'karališkasis' klubas turi aštuonių taškų pranašumą nuo "Barcelona" ekipos.

Bilbao "Athletic" - "Valencia" dvikova baigėsi svečių pergale 0-3.

Valensijos "Levante" 1 - 0 "Villarreal"
90' [1 - 0] R. Suarez

90 iš aikštės pašalinats C. Marchena ("Villarreal")

"Mallorca" 2 - 1 Madrido "Atletico"
47' [1 - 0] D. Godin (į savus vartus)
49' [2 - 0] M. Pereira
66' [2 - 1] R. Falcao

53' iš aikštės pašalintas I. Ramis ("Mallorca")
54' R. Falcao ("Atletico") nerealizavo 11 m. baudinio

Bilbao "Athletic" 0 - 3 "Valencia"
41' [0 - 1] R. Soldado
57' [0 - 2] R. Soldado
85' [0 - 3] R. Soldado (iš 11 m. baudinio)

67 iš aikštės pašalintas A. Iraola ("Athletic")

Madrido "Real" 1 - 1 "Malaga"
35' [1 - 0] K. Benzema
90' [1 - 1] S. Cazorla