"Inter" vėl neteko taškų, "Lazio" futbolininkai nusileido "Catania" ekipai (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose Italijos "Serie A" pirmenybių XXVIII turo rungtynėse vėl taškų neteko gilioje duobėje atsidūrę Milano "Inter" futbolininkai.

Antradienį iš UEFA Čempionų lygos turnyro pasitraukę Claudio Ranieri auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje išsiskyrė be įvarčių su Bergamo "Atalanta" vienuolike.

Šeimininkai turėjo puikią progą įsiveržti į priekį pirmojo kėlinio viduryje, kuomet prie 11 metrų žymos stojo Diego Milito, tačiau vartininkas atlaikė argentiniečio smūgį.

Pralaimėjimą patyrė Mariaus Stankevičiaus Romos "Lazio" komanda išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 nusileidusi "Catania" ekipai. Lietuvis mačui registruotas nebuvo.

Vėlyvojoje vakaro dvikovoje tarp "Udinese" ir "Napoli" klubų užfiksuotos lygiosios 2-2.

"Cagliari" 3 - 0 "Cesena"
14' [1 - 0] M.R. Pinilla
45' [2 - 0] M.R. Pinilla (iš 11 m. baudinio)
56' [3 - 0] M.R. Pinilla (iš 11 m. baudinio)

60' iš aikštės pašalintas G. Colucci ("Cesena")
78' iš aikštės pašalintas M. Rossi ("Atalanta")

"Bologna" 2 - 2 Veronos "Chievo"
27' [0 - 1] M. Andreolli
59' [1 - 1] M.D. Vaio
69' [1 - 2] C. Thereau
81' [2 - 2] A. Diamanti

"Catania" 1 - 0 Romos "Lazio"
80' [1 - 0] N. Legrottaglie

Milano "Inter" 0 - 0 Bergamo "Atalanta"

23' D. Milito ("Inter") nerealizavo 11 m. baudinio

"Lecce" 1 - 1 "Palermo"
6' [1 - 0] D.D. Michele (iš 11 m. baudinio)
15' [1 - 1] E. Munoz

17' iš aikštės pašalintas M. Oddo ("Lecce")
41' iš aikštės pašalintas N. Bertolo ("Palermo")

"Siena" 0 - 2 "Novara"
72' [0 - 1] M. Rigoni
81' [0 - 2] F. Porcari

"Udinese" 2 - 2 "Napoli"
28' [1 - 0] G. Pinzi
52' [2 - 0] A.D. Natale
81' [2 - 1] E. Cavani
85' [2 - 2] E. Cavani

60' iš aikštės pašalintas D. Fabbrini ("Udinese")
75' E. Cavani ("Napoli") nerealizavo 11 m. baudinio