"Man Utd" penkiais įvarčiais nokautavo "Wolverhampton" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį žaidžiamos dvejos rungtynės.

Eilinę pergalę iškovojo ir atotrūkį nuo artimiausio persekiotojo iki keturių taškų padidino lyderis "Man Utd" klubas, išvykoje be vargo net 5-0 sutriuškinęs vieną autsaiderių "Wolverhampton".

Svečiai į priekį išsiveržė 21 minutę, kai pirmąjį įvartį komandai per savo karjerą įmušė gynėjas Jonny Evansas, o netrukus 'vilkai' liko dešimtyje, mat už dvi geltonas korteles iš aikštės buvo išvytas Ronaldas Zubaras.

Tuo Sero Alekso Fergusono auklėtiniai puikiai pasinaudojo ir dar keturiskart nuginkluoti vartininką Wayne'ą Hennessey: dar iki pertraukos pasižymėjo Luisas Valencia ir Danny Welbeckas, o antrajame kėlinyje du sykius tą padarė Javieras Hernandezas.

Antroje vietoje žengiantis "Man City" turės progą sumažinti deficitą iki vieno taško trečiadienį, kai namie priims Londono "Chelsea".

Kitose rungtynėse "Newcastle" įspūdingo Papisso Cisse įvarčio dėka 1-0 įveikė "Norwich" ir sutvirtino pozicijas šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

"Wolverhampton" 0 - 5 "Man Utd"
21' [0 - 1] J.Evans
43' [0 - 2] L.Valencia
45' [0 - 3] D.Welbeck
56' [0 - 4] J.Hernandez
61' [0 - 5] J.Hernandez

39' iš aikštės pašalintas R.Zubar ("Wolverhampton")

"Newcastle" 1 - 0 "Norwich"
12' [1 - 0] P.Cisse