"Bayern" dar kartą pažemino varžovus, pergalę iškovojo ir "Borussia" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienį ir šeštadienį sužaistose Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių XXVI turo rungtynėse pergales iškovojo Miuncheno "Bayern" bei Dortmundo "Borussia" klubai.

Juppo Heynckeso auklėtiniai trečią kartą iš eilės be gailesčio sutriuškino savo varžovus - šįsyk išvykoje 0-6 buvo pažeminta Berlyno "Hertha" vienuolikė.

Prieš tai įspūdingais skirtumais prieš 'bavarus' krito "Hoffenheim" ir "Basel" ekipos.

Nugalėtojų gretose net tris įvarčius pelnė pastaruoju metu fantastišką sportinę formą demonstruojantis olandas Arjenas Robbenas, po kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė Thomasas Mulleris, Mario Gomezas ir Toni Kroosas.

Vis dėlto "Bayern" futbolininkams nepavyko sumažinti atsilikimo nuo penkiais taškais čempionate pirmaujančios Dortmundo "Borussia" komandos, kuri savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1-0 įrodė pranašumą prieš Brėmeno "Werder" klubą.

Lėverkuzeno "Bayer" - "Gladbach" dvikova baigėsi svečių triumfu 1-2.

"Hoffenheim" 1 - 2 "Stuttgart"
8' [0 - 1] V. Ibisevic
43' [0 - 2] V. Ibisevic
74' [1 - 2] S. Salihovic (iš 11 m. baudinio)

"Augsburg" 2 - 1 "Mainz"
36' [0 - 1] S. Allagui
43' [1 - 1] J. Koo
51' [2 - 1] S. Langkamp

Lėverkuzeno "Bayer" 1 - 2 "Gladbach"
7' [0 - 1] M. Reus
75' [1 - 1] S. Kiessling
88' [1 - 2] I.d. Camargo

Dortmundo "Borussia" 1 - 0 Brėmeno "Werder"
8' [1 - 0] S. Kagawa

"Hamburger" 1 - 3 "Freiburg"
20' [0 - 1] J. Flum
44' [0 - 2] D. Caligiuri
72' [0 - 3] C. Makiadi
75' [1 - 3] I. Ilicevic

"Nurnberg" 1 - 3 "Wolfsburg"
9' [1 - 0] D. Didavi
15' [1 - 1] M. Mandzukic
24' [2 - 1] P. Helmes
54' [3 - 1] P. Helmes

Berlyno "Hertha" 0 - 6 Dortmundo "Borussia"
9' [0 - 1] T. Muller
12' [0 - 2] A. Robben
19' [0 - 3] A. Robben (iš 11 m. baudinio)
50' [0 - 4] M. Gomez (iš 11 m. baudinio)
51' [0 - 5] T. Kroos
67' [0 - 6] A. Robben (iš 11 m. baudinio)