Aikštėje sukniubusio "Bolton" saugo būklė - kritiška (dar atnaujinta, 2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės turnyro rungtynės gali baigtis tragedija: pirmajame kėlinyje sąmonę prarado "%c00050" saugas Fabrice'as Muamba.

Likus keletui minučių iki didžiosios pertraukos 23 metų saugas netikėtai parkrito veidu į veją ir nekvėpavo. Pasitelkdami defibriliatorių atskubėję medikai gaivino jį daugiau nei dešimt minučių, o po to išgabeno į ligoninę. Įtariama, kad Konge gimusį, tačiau įvairaus amžiaus Anglijos rinktinėms atstovavusį žaidėją ištiko širdies smūgis.

Pasitaręs su abiejų komandų treneriais teisėjas Howardas Webbas rungtynes nutraukė. Tuo metu rezultatas buvo lygus 1-1.

Tiek šeimininkų, tiek svečių sirgaliai skandavo futbolininko pavardę, šokiruoti žaidėjai meldėsi aikštėje.