Favoritais laikyti Mančesterio klubai sensacingai pasitraukė iš Europos lygos (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį sužaisti atsakomieji UEFA Europos lygos aštuntfinalio susitikimai sensacingai tapo paskutinėmis turnyro favoritėmis laikytų Mančesterio ekipų gaidomis nesėkmingai siekiant antrojo pagal prestižą klubinio futbolo trofėjaus.

Po netikėto pralaimėjimo "Old Trafford" stadione 2-3 "Man Utd" futbolininkai ir Ispanijoje nesugebėjo pasipriešinti Bilbao "Athletic" vienuolikei - 2-1.

Be ugnelės rungtyniavusiems 'raudoniesiems velniams' paguodos įvartį, kuomet jau buvo viskas aišku, antrojo kėlinio pabaigoje pelnė Wayne'as Rooney.

Dar skaudesnį smūgį patyrė "Man City" komanda, kurią iš tolimesnės kovos dėl išvykoje pelnytų įvarčių eliminavo Lisabonos "Sporting" klubas.

Prieš savaitę Portugalijoje Roberto Mancini auklėtiniai nusileido minimaliu rezultatu 1-0, tad buvo kupini ryžto atsirevanšuoti varžovams iš pietų.

Vis dėlto šie turėjo kitų planų ir po pirmojo kėlinio jau pirmavo 0-2.

Antroje dvikovos dalyje 'žydrieji' surengė priešininkų vartų apgultį ir daugiausiai Sergio Aguero pastangų dėka įmušė tris įvarčius, tačiau lemiamo ketvirtojo "surasti" nepavyko.

Penktąją pridėto laiko minutę į "Sporting" baudos aikštelę atėjęs "Man City" vartininkas Joe Hartas buvo labai arti tikslo galva išplėšti kelialapį į kitą etapą, tačiau kamuolys praskriejo visai greta virpsto.

Europos lygos ketvirtfinalyje taip pat išvysime "Hannover", Madrido "Atletico", "Valencia", Alkmaro AZ, Charkovo "Metalist" bei Gelzenkircheno "Schalke" ekipas.

Burtai bus traukiami penktadienį.

(paryškinta komanda pateko į kitą etapą)

Bilbao "Athletic" 2 - 1 "Man Utd"
(pirmas mačas 3 - 2, bendras rezultatas 5 - 3)
23' [1 - 0] F. Llorente
65' [2 - 0] O.D. Marcos
80' [2 - 1] W. Rooney

"Man City" 3 - 2 Lisabonos "Sporting"
(pirmas mačas 0 - 1, bendras rezultatas 3 - 3)
33' [0 - 1] M. Fernandez
40' [0 - 2] R.v. Wolfswinkel
60' [1 - 2] S. Aguero
75' [2 - 2] M. Balotelli (iš 11 m. baudinio)
82' [3 - 2] S. Aguero

"Hannover" 4 - 0 Liežo "Standard"
(pirmas mačas 2 - 2, bendras rezultatas 6 - 2)
4' [1 - 0] M. Abdellaoue
21' [2 - 0] Kanu (į savus vartus)
73' [3 - 0] D.K. Ya
90' [4 - 0] S. Pinto

58' iš aikštės pašalintas S. Gakpe ("Standard")

Eindhoveno PSV 1 - 1 "Valencia"
(pirmas mačas 2 - 4, bendras rezultatas 3 - 5)
47' [0 - 1] A. Rami
64' [1 - 1] O. Toivonen

89' iš aikštės pašalintas A. Rami ("Valencia")

"Udinese" 2 - 1 Alkmaro AZ
(pirmas mačas 0 - 2, bendras rezultatas 2 - 3)
3' [1 - 0] A.D. Natale (iš 11 m. baudinio)
15' [2 - 0] A.D. Natale
31' [2 - 1] E. Falkenburg

3' iš aikštės pašalintas N. Viergever (AZ)
65' R. Elm (AZ) nerealizavo 11 m. baudinio

Stambulo "Besiktas" 0 - 3 Madrido "Atletico"
(pirmas mačas 1 - 3, bendras rezultatas 1 - 6)
26' [0 - 1] Adrian
83' [0 - 2] R. Falcao
90' [0 - 3] E. Salvio

Pirėjo "Olympiakos" 1 - 2 Charkovo "Metalist"
(pirmas mačas 1 - 0, bendras rezultatas 2 - 2)
15' [1 - 0] I. Marcano
81' [1 - 1] C.C. Villagra
86' [1 - 2] M. Devic

77' M. Devic ("Metalist") nerealizavo 11 m. baudinio

Gelzenkircheno "Schalke" 4 - 1 Enschedės "Twente"
(pirmas mačas 0 - 1, bendras rezultatas 4 - 2)
14' [0 - 1] W. Janssen
29' [1 - 1] K.J. Huntelaar
57' [2 - 1] K.J. Huntelaar (iš 11 m. baudinio)
71' [3 - 1] J. Jones
81' [4 - 1] K.J. Huntelaar