"Barcelona" futbolininkai be Messi išvargo pergalę prieš lentelės dugno komandą (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių XXVI turo rungtynėse pergalę savų žiūrovų akivaizdoje išvargo "Barcelona" futbolininkai.

"Nou Camp" stadione Josepo Guardiolos auklėtiniai 3-1 įveikė lentelės dugne esančią Chichono "Sporting" vienuolikę ir sumažino atsilikimą nuo čempionate pirmaujančios Madrido "Real" ekipos iki septynių taškų.

Tiesa, 'karališkasis' klubas savo turo mačą sužais rytoj.

Be dėl penkių geltonų kortelių susitikimą praleidusio Lionelio Messi katalonai pateko į nedovanotiną padėti pačioje antrojo kėlinio pradžioje - už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas centro gynėjas Gerardas Pique, o netrukus svečiai išlygino rezultatą - 1-1

Vis dėlto 79 minutę Seydou Keita puikiu smūgiu išvedė "Barcelona" į priekį, o dvikovos pabaigoje persvarą užtvirtino vienas prieš vartininką iššokęs Xavi.

Madrido "Getafe" 1 - 3 "Malaga"
42' [1 - 0] D. Castro
57' [1 - 1] Eliseu
82' [1 - 2] J. Toulalan
90' [1 - 3] S. Cazorla

"Mallorca" 1 - 1 Pamplonos "Osasuna"
45' [0 - 1] A. Cejudo
71' [1 - 1] E. Nsue

Madrido "Rayo" 4 - 2 Satandero "Racing"
9' [0 - 1] M.T. Moya
28' [0 - 2] G. Colsa
45' [1 - 2] Michu
65' [2 - 2] Michu
68' [3 - 2] R. Tamudo
71' [4 - 2] Piti

3' iš aikštės pašalintas Tono ("Racing")

"Barcelona" 3 - 1 Chichono "Sporting"
42' [1 - 0] A. Iniesta
49' [1 - 1] D. Barral
79' [2 - 1] S. Keita
88' [3 - 1] X. Hernandez

46' iš aikštės pašalintas G. Pique ("Barcelona")

"Sevilla" 1 - 1 Madrido "Atletico"
9' [0 - 1] E. Salvio
53' [1 - 1] Baba