"Borussia" didina pranašumą nuo išvykose pergalių recepto nerandančio "Bayern" klubo (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių XXIV turo rungtynėse skaudų pralaimėjimą kovoje dėl titulo patyrė Miuncheno "Bayern" klubas.

Juppo Heynckeso auklėtiniai išvykoje sausu rezultatu 2-0 nusileido Lėverkuzeno "Bayer" vienuolikei, kuri abu mačo įvarčius pelnė antrojo kėlinio pabaigoje.

'Bavarai' nacionaliniame čempionate pergalės svečiuose nesugeba pasiekti jau keturias dvikovas iš eilės - dvi lygiosios ir dvi nesėkmės.

"Bayern" kluptelėjimu pasinaudojo ir persvarą nuo jų iki septynių taškų padidino turnyrinėje lentelėje pirmaujantys Dortmundo "Borussia" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje 2-1 palaužę "Mainz" komandos pasipriešinimą.

Iš kovos dėl trofėjaus praktiškai pasitraukė Gelzenkircheno "Schalke" komanda išvykoje 2-1 pripažinusi "Freiburg" pranašumą.

Lėverkuzeno "Bayer" 2 - 0 Miuncheno "Bayern"
79' [1 - 0] S. Kiessling
90' [2 - 0] K. Bellarabi

"Freiburg" 2 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"
18' [1 - 0] S. Freis
66' [2 - 0] D. Caligiuri (iš 11 m. baudinio)
72' [2 - 1] T. Pukki

87' iš aikštės pašalintas K. Papadopoulos ("Schalke")

"Hamburger" 0 - 4 "Stuttgart"
23' [0 - 1] V. Ibisevic
31' [0 - 2] Z. Kuzmanovic (iš 11 m. baudinio)
47' [0 - 3] Z. Kuzmanovic (iš 11 m. baudinio)
90' [0 - 4] M. Harnik

54' iš aikštės pašalintas J.P. Guerrero ("Hamburger")

"Hannover" 2 - 2 "Augsburg"
12' [0 - 1] A. Bellinghausen
33' [1 - 1] K. Haggui
69' [2 - 1] M.B. Diouf
89' [2 - 2] J. Callsen-Bracker (iš 11 m. baudinio)

Berlyno "Hertha" 1 - 0 Brėmeno "Werder"
62' [1 - 0] N. Rukavytsya

"Kaiserslautern" 0 - 0 "Wolfsburg"

Dortmundo "Borussia" 2 - 1 "Mainz"
26' [1 - 0] J. Blaszczykowski
74' [1 - 1] N. Zidan
77' [2 - 1] S. Kagawa