Italijos grandų mūšyje - kontraversiški epizodai ir aistringa kova (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos rungtynės.

Didžiausią susidomėjimą kėlė lyderių - "Milan" ir Turino "Juventus" - dvikova "San Siro" stadione, pasibaigusi lygiosiomis 1-1.

Ilgą laiką atrodė, kad Leonardo Bonucci klaida, po kurios Antonio Nocerino įmušė įvartį ir išvedė Milano ekipą į priekį, lems šalies čempionų pergalę, bet Alessandro Matri 83 minutę atstatė pusiausvyrą.

Šiose rungtynėse neišvengta kontraversijų: abiems komandoms teiėjas neįskaitė po vieną įvartį, nors "Milan" atveju Sulley Muntari galva smūgiuotas kamuolys akivaizdžiai kirto vartų liniją.

Be to, "Juventus" ekipa, kuri šį sezoną vis dar nėra patyrusi nei vieno pralaimėjimo, dvikovą baigė mažumoje, mat antrojo kėlinio pabaigoje už grubią pražangą prieš varžovą iš aikštės buvo išvytas Arturo Vidalis.

"Milan" 1 - 1 Turino "Juventus"
15' [1 - 0] A.Nocerino
83' [1 - 1] A.Matri

89' iš aikštės pašalintas A.Vidal ("Juventus")

"Genoa" 2 - 2 "Parma"
6' [0 - 1] M.Gobbi
53' [0 - 2] S.Floccari
78' [1 - 2] R.Palacio
90' [2 - 2] R.Palacio

78' R.Palacio ("Genoa") nerealizavo 11 metrų baudinio
90' iš aikštės pašalintas A.Lucarelli ("Parma")