Grįžusi į "Camp Nou" stadioną "Barcelona" pažemino "Valencia" futbolinkus (5 VIDEO) © Eurofootball.lt
Išvykose savo gerbėjus liūdinantys "Barcelona" futbolininkai sugrįžę į "Camp Nou" stadioną pademonstravo, jog savi žiūrovai gali suteikti sparnus.

Sekmadienį Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių XXIV turo rungtynėse Josepo Guardiolos kariauna namuose 5-1 sutriuškino "Valencia" vienuolikę.

Į ankstyvą 'šikšnosparnių' įvartį dar pirmajame kėlinyje dviem tiksliais smūgiais atsakė Lionelis Messi. Antrajame argentinietis dar dusyk nuginklavo Diego Alvesą, o paskutinėmis mačo minutėmis pasižymėjo Xavi.

Iškovoti trys taškais leido katalonams sumažinti atsilikimą nuo čempionate pirmaujančio Madrido "Real" klubo iki dešimties taškų.

Kitoje dvikovoje Bilbao "Athletic" savų žiūrovų akivaizdoje per keturias minutes pelnė tris įvarčius ir sausu rezultatu 3-0 įveikė "Malaga" komandą.

"Granada" 4 - 1 San Sebastiano "Sociedad"
10' [0 - 1] M. Gonzalez
12' [1 - 1] I. Lopez
57' [2 - 1] F. Jara
61' [3 - 1] I. Uche
87' [4 - 1] I. Uche

45' iš aikštės pašalintas A. Illarramendi ("Sociedad")
86' iš aikštės pašalintas G. Siqueira ("Granada")

Bilbao "Athletic" 3 - 0 "Malaga"
58' [1 - 0] F. Amorebieta
60' [2 - 0] M.S. Jose
61' [3 - 0] G. Toquero

"Mallorca" 4 - 0 "Villarreal"
41' [1 - 0] Victor
52' [2 - 0] J.L.S. Marti
65' [3 - 0] Victor
67' [4 - 0] J.C. Nunes

Chichono "Sporting" 1 - 1 Madrido "Atletico"
20' [0 - 1] R. Canella (į savus vartus)
37' [1 - 1] S. Eguren

Valensijos "Levante" 3 - 5 Madrido "Rayo"
35' [0 - 1] L. Bangoura
50' [1 - 1] J.J. Barkero (iš 11 m. baudinio)
62' [1 - 2] D. Costa
63' [1 - 3] D. Costa
70' [1 - 4] L. Bangoura
79' [2 - 4] R. Suarez
85' [2 - 5] A. Delibasic
90' [3 - 5] R. Suarez (iš 11 m. baudinio)

"Barcelona" 5 - 1 "Valencia"
9' [0 - 1] P. Piatti
22' [1 - 1] L. Messi
27' [2 - 1] L. Messi
76' [3 - 1] L. Messi
85' [4 - 1] L. Messi
90' [5 - 1] X. Hernandez