FA taurė: "Chelsea" namie vos nekrito prieš antros lygos klubą, "Arsenal" traukiasi iš turnyro (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį žaidžiamos penkerios Anglijos Futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro penktojo etapo rungtynės.

Londono "Arsenal" veikiausiai septintus metus iš eilės baigs sezoną be trofėjų. Arsene'o Wengero auklėtiniai baigė kovas FA taurės turnyre, išvykoje 0-2 pralaimėdami "Sunderland" ekipai.

Kiek anksčiau šią savaitę "Kanonieriai" kone palaidojo viltis Čempionų lygoje, o "Premier" lygos turnyrinėje lentelėje situacija taip pat neguodžia.

"Sunderland" įsiveržė į priekį po Kiearano Richardsono smūgio 40 minutę. Nors svečiai mėgino spausti varžovus ir išlyginti rezultatą, Alexo Oxlade'o Chamberlaine'o įvartis į savus vartus nulėmė rungtynių baigtį.

Savo sirgalių ir vėl nenudžiugino Londono "Chelsea" klubas, namie vargais negalais sužaidęs lygiosiomis 1-1 su antrosios lygos "Birmingham" ekipa. Kadangi nugalėtojas nepaaiškėjo, rungtynes teks peržaisti Birmingeme.

Svečiai pirmavo po Davido Murphy įvarčio 20 minutę. Tiesa, jau po kelių akimirkų rezultatas galėjo būti lygus, tačiau "Chelsea" saugas Juanas Mata, nerealizavęs 11 metrų baudinio.

Visgi antrajame kėlinyje Danielis Sturridge'as įmušė išlyginamąjį įvartį, leidusį išvengti pažeminimo. Aistruoliams to nepakako: komanda aikštę paliko palydėta švilpimu, "Stamford Bridge" stadione kartą buvo skanduojama buvusio trenerio Jose Mourinho pavardė.

"Sunderland" 2 - 0 Londono "Arsenal"
40' [1 - 0] K.Richardson
78' [2 - 0] A.Oxlade-Chamberlain (į savus vartus)

Londono "Chelsea" 1 - 1 "Birmingham"
21' [0 - 1] D.Murphy
62' [1 - 1] D.Sturridge

23' J.Mata ("Chelsea") nerealizavo 11 metrų baudinio

Liverpulio "Everton" 2 - 0 "Blackpool"
1' [1 - 0] R.Drenthe
6' [2 - 0] D.Stracqualursi

"Milwall" 0 - 2 "Bolton"
4' [0 - 1] R.Miyaichi
59' [0 - 2] D.N'Gog

"Norwich" 1 - 2 "Leicester"
5' [0 - 1] S.Ledger
23' [1 - 1] W.Hoolahan
71' [1 - 2] D.Nugent

23' W.Hoolahan ("Norwich") nerealizavo 11 metrų baudinio