Mančesterio klubai susitvarkė su savo varžovais Europos lygoje (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje buvo žaidžiamos pirmosios šešlioliktfinalio rungtynės, kuriose su savo varžovais susitvarkė Mančesterio komandos.

Anglijos "Premier" lygoje pirmaujantys "Man City" futbolininkai išvykoje rezultatu 1-2 įveikė "Porto" vienuolikę, nors po pirmojo kėlinio pirmavo portugalai.

Roberto Mancini auklėtinių pergalę lėmė Alvaro Pereiros įvartis į savus vartus bei tikslus Sergio Aguero smūgis 84 susitikimo minutę.

Tuo tarpu "Man Utd" taip pat išvykoje 0-2 nugalėjo Amsterdamo "Ajax" ekipą ir užsitikrino ganėtinai lengvą gyvenimą prieš atsakomąjį mačą.

Mariaus Stankevičiaus Romos "Lazio" klubas savų žiūrovų akivaizdoje 1-3 buvo priverstas pripažinti Madrido "Atletico" pranašumą.

Lietuvis aikštėje pasirodė nuo antrojo kėlinio pradžios.

Atsakomosios dvikovos vyks kitą savaitę.

Maskvos "Lokomotiv" 2 - 1 Bilbao "Athletic"
36' [0 - 1] I. Muniain
61' [1 - 1] D. Glushakov (iš 11 m. baudinio)
71' [2 - 1] F. Caicedo

Amsterdamo "Ajax" 0 - 2 "Man Utd"
60' [0 - 1] A. Young
85' [0 - 2] J. Hernandez

Alkmaro AZ 1 - 0 Briuselio "Anderlecht"
35' [1 - 0] A. Maher

Romos "Lazio" 1 - 3 Madrido "Atletico"
19' [1 - 0] M. Klose
25' [1 - 1] Adrian
37' [1 - 2] R. Falcao
63' [1 - 3] R. Falcao

Varšuvos "Legia" 2 - 2 Lisabonos "Sporting"
37' [1 - 0] J. Wawrzyniak
60' [1 - 1] D. Carrico
79' [2 - 1] J. Gol
88' [2 - 2] A. Santos

"Salzburg" 0 - 4 Charkovo "Metalist"
1' [0 - 1] B.F. Taiso
37' [0 - 2] J. Cristaldo
41' [0 - 3] J. Cristaldo
90' [0 - 4] M. Devic

Pilzeno "Viktoria" 1 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"
22' [1 - 0] V. Darida
75' [1 - 1] K.J. Huntelaar

"Porto" 1 - 2 "Man City"
28' [1 - 0] S. Varela
55' [1 - 1] A. Pereira (į savus vartus)
84' [1 - 2] S. Aguero

"Hannover" 2 - 1 "Brugge"
51' [0 - 1] M. Lestienne
73' [1 - 1] A. Sobiech
80' [2 - 1] J. Schlaudraff (iš 11 m. baudinio)

Bukarešto "Steaua" 0 - 1 Enschedės "Twente"
53' [0 - 1] J. John

"Stoke" 0 - 1 "Valencia"
36' [0 - 1] M. Topal

"Trabzonspor" 1 - 2 Eindhoveno PSV
6' [0 - 1] T. Matavz
11' [0 - 2] O. Toivonen
33' [1 - 2] O. Adin

"Udinese" 0 - 0 Salonikų PAOK

Krokuvos "Wisla" 1 - 1 Liežo "Standard"
28' [0 - 1] G.B. Cyriac (iš 11 m. baudinio)
88' [1 - 1] T. Genkov

27' iš aikštės pašalintas M. Czekaj ("Wisla")