"Juventus" marškinėlius vėl apsivilkęs Ceceresas svariai prisidėjo prie pergalės prieš "Milan" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį vėlai vakare sužaistose pirmosiose Italijos taurės turnyro ("Copa Italia") pusfinalio rungtynėse didelį žingsnį finalo link žengė Turino "Juventus" futbolininkai.

Antonio Conte auklėtiniai išvykoje rezultatu 1-2 įveikė "Milan" ekipą, o abu 'senosios senjoros' įvarčius antrajame kėlinyje pelnė po dviejų metų pertraukos klubo aprangą apsivilkęs Urugvajaus nacionalinės rinktinės gynėjas Martinas Ceceresas.

Madų sostinės komandai buvo pavykę atstatyti mačo pusiausvyrą, kuomet Marco Storari nesugebėjo išgelbėti svečių nuo Stephano El Shaarawi smūgio.

Atsakomoji ekipų dvikova Turine įvyks kovo 21 dieną, o rytoj kitame pusfinalyje susikaus "Siena" bei "Napoli" vienuolikės.

"Milan" 1 - 2 Turino "Juventus"