"Milan" ir "Napoli" rungtynėse įvarčius atstojo Ibrahimovičiaus smūgis varžovui (8 VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos devynerios rungtynės.

Taškus prarado abu lyderiai - pirmoje vietoje žengiantis Turino "Juventus" namie nesugebėjo pralaužti "Siena" gynybos, o "Milan" be 64 minutę iš aikštės pašalinto Zlatano Ibrahimovičiaus dvikovą su "Napoli" taip pat baigė 0-0.

Mariaus Stankevičiaus Romos "Lazio" klubas išvykoje rezultatu 3-2 nusileido "Genoa" vienuolikei. Lietuvis aikštę paliko 68 susitikimo minutę.

Kitoje dvikovoje triuškinantį pralaimėjimą patyrė Claudio Ranieri treniruojami Milano "Inter" futbolininkai svečiuose net 4-0 nusileidę "Roma" ekipai.

Taškų neteko ir "Udinese" išvykoje 3-2 turėjusi pripažinti "Fiorentina" pranašumą.

"Milan" 0 - 0 "Napoli"

64' iš aikštės pašalintas Z.Ibrahimovic ("Milan")

Turino "Juventus" 0 - 0 "Siena"

"Roma" 4 - 0 Milano "Inter"
13' [1 - 0] Juan
41' [2 - 0] F.Borini
49' [3 - 0] F.Borini
89' [4 - 0] B.Krkic

"Genoa" 3 - 2 Romos "Lazio"
10' [1 - 0] R.Palacio
25' [2 - 0] B.Jankovic
46' [3 - 0] B.Jankovic
54' [3 - 1] C.Ledesma (iš 11 m. baudinio)
90' [3 - 2] A.Gonzalez

83' iš aikštės pašalintas M.Diakite ("Lazio")

Veronos "Chievo" 1 - 2 "Parma"
47' [0 - 1] S.Giovinco
50' [1 - 1] C.Thereau
69' [1 - 2] S.Luciano (į savus vartus)

"Fiorentina" 3 - 2 "Udinese"
14' [0 - 1] A.Di Natale
39' [1 - 1] S.Jovetic (iš 11 m. baudinio)
56' [2 - 1] M.Cassani
84' [3 - 1] S.Jovetic (iš 11 m. baudinio)
90' [3 - 2] G.Torje

"Lecce" 0 - 0 "Bologna"

74' iš aikštės pašalintas M.Corrozzieri ("Lecce")

"Novara" 0 - 0 "Cagliari"

"Palermo" 2 - 1 Bergamo "Atalanta"
29' [1 - 0] F.Miccoli (iš 11 m. baudinio)
49' [2 - 0] I.Budan
56' [2 - 1] M.Moralez