"Barcelona" pergalei Karaliaus taurės pusfinalyje pritrūko tikslaus Messi smūgio (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį vėlai vakare sužaistose pirmosiose Ispanijos Karaliaus taurės turnyro pusfinalio rungtynėse "Valencia" ir "Barcelona" klubai išsiskyrė taikiai 1-1.

"Mestalla" stadione vykusioje atkaklioje dvikovoje šeimininkai pirmieji įsiveržė į priekį, kuomet 27 minutę po Jeremy Mathieu perdavimo iš krašto pasižymėjo Jonasas.

Netrukus katalonai atstatė mačo pusiausvyrą - Cescui Fabregasui pakėlus kampinį neužtikrintai sužaidė 'šikšnosparnių' vartininkas Diego Alvesas ir tuo pasinaudojęs Carlesas Puyolis galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Vis dėlto tas pats Diego Alvesas iš dalies išpirko savo kaltę, kuomet 56 minutę atrėmė Lionelio Messi smūgiuotą 11 metrų baudinį.

Verta pastebėti, kad dar sykį geriausio Pasaulio žaidėjo prizą atsiėmęs argentinietis iš 27 smūgiuotų baudinių vilkint "Barcelona" marškinėlius neįmušė net 7 kartus.

Atsakomoji dvikova įvyks kitą trečiadienį.

"Valencia" 1 - 1 "Barcelona"
27' [1 - 0] Jonas
35' [1 - 1] C.Puyol

56' L.Messi ("Barcelona") nerealizavo 11 metrų baudinio