"Lazio" atsirevanšavo "Milan" ekipai už pralaimėjimą taurės turnyre, Milito su Miccoli surengė įvarčių fiestą (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį vakare Italijos "Serie A" pirmenybėse įvyko penkios XXI turo rungtynės, o dar trys mačai buvo atidėti dėl prastų oro sąlygų.

Romos "Lazio" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje 2-0 įveikė antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančią "Milan" vienuolikę ir taip iš dalies atsirevanšavo už pralaimėjimą prieš savaitę šalies taurės turnyro ketvirtfinalyje ("Coppa Italia").

Sostinės komandai atstovaujantis Lietuvos nacionalinės rinktinės narys Marius Stankevičius į aikštę išbėgo 51 susitikimo minutę, kuomet pakeitė traumą patyrusį centro gynėją Goncalvesą Andre Diasą.

Įspūdingas rezultatas užfiksuotas Milane, kur vietos "Inter" išsiskyrė taikiai 4-4 su "Palermo" klubu. Tikrą įvarčių fiestą surengė ekipų atakų lyderiai - šeimininkų argentinietis Diego Milito pelnė visus komandos įvarčius, o svečių puolėjas Fabrizio Miccoli atsakė "hattrick'u".

Kitose dvikovose "Udinese" namuose nugalėjo "Lecce" vienuolikę, "Roma" išvykoje nusileido "Cagliari" futbolininkams, o "Napoli" - "Cesena" mače baigėsi be įvarčių.

Bergamo "Atalanta" ? - ? "Genoa" (rungtynės atidėtos)

"Bologna" ? - ? Fiorentina" (rungtynės atidėtos)

"Cagliari" 4 - 2 "Roma"
6' [1 - 0] C.T. Ribeiro
13' [1 - 1] Juan
34' [1 - 2] F. Borini
41' [2 - 2] M.R. Pinilla
49' [3 - 2] C.T. Ribeiro
90' [4 - 2] A. Ekdal

Milano "Inter" 4 - 4 "Palermo"
17' [0 - 1] A. Mantovani
22' [1 - 1] D. Milito
52' [1 - 2] F. Miccoli
55' [2 - 2] D. Milito (iš 11 m. baudinio)
61' [3 - 2] D. Milito
66' [3 - 3] F. Miccoli
69' [4 - 3] D. Milito
85' [4 - 4] F. Miccoli

Romos "Lazio" 2 - 0 "Milan"
77' [1 - 0] A. Hernanes
85' [2 - 0] T. Rocchi

"Napoli" 0 - 0 "Cesena"

"Siena" ? - ? "Catania" (rungtynės atidėtos)

"Udinese" 2 - 1 "Lecce"
2' [1 - 0] M. Pazienza
26' [1 - 1] D.D. Michele
37' [2 - 1] A.D. Natale