Anglijos lygoje - dvivaldystė: "Man City" netikėtai pralaimėjo Liverpulyje (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje paskutinę sausio mėnesio dieną žaidžiamos penkerios rungtynės.

Sensacingą pergalę iškovojo Liverpulio "Everton" ekipa, namie 1-0 įveikusi lyderį "Man City". Ironiška tai, kad vienintelį mačo įvartį 60 minutę pelnė iš "Man Utd" prieš keletą dienų pasiskolintas Darronas Gibsonas.

Mančesterio vienuolikė desperatiškai siekė išlyginti rezultatą, tačiau puolime stokojo idėjų ir patyrė trečią pralaimėjimą šį sezoną.

Tuo pasinaudojo antroje vietoje besirikiuojantis "Man Utd", 2-0 nugalėjęs "Stoke". Po šio turo abi Mančesterio komandos turi po lygiai taškų - 54.

'Raudonųjų velnių' pergalę lėmė du 11 metrų baudiniai, kuriuos realizavo Javieras Hernandezas. Pažymėtina, jog šiose rungtynėse "Man Utd" vartus gynė 21 metų Benas Amosas, mat ekipoje negalėjo žaisti net 11 pagrindinės komandos narių.

"Swansea" 1 - 1 Londono "Chelsea"
40' [1 - 0] S.Scinlair
90' [1 - 1] J.Bosingwa

86' iš aikštės pašalintas A.Cole ("Chelsea")

Londono "Tottenham" 3 - 1 "Wigan"
29' [1 - 0] G.Bale
34' [2 - 0] L.Modric
64' [3 - 0] G.Bale
81' [3 - 1] J.McArthur

"Wolverhampton" 0 - 3 "Liverpool"
53' [0 - 1] A.Carroll
61' [0 - 2] C.Bellamy
78' [0 - 3] D.Kuyt

Liverpulio "Everton" 1 - 0 "Man City"
60' [1 - 0] D.Gibson

"Man Utd" 2 - 0 "Stoke"
38' [1 - 0] J.Hernandez (iš 11 m. baudinio)
53' [2 - 0] D.Berbatov (iš 11 m. baudinio)