Sėkmė prieš "Real" praeityje: "Barcelona" grįžta į skaudžią realybę (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Džiaugsmas po sėkmės Ispanijos Karaliaus taurės turnyro ("Copa del Rey") ketvirtfinalyje prieš "Real" klubą "Barcelona" futbolininkams truko vos tris dienas - šeštadienį Josepo Guardiolos auklėtiniai, pasak komandos sirgalių, praktiškai palaidojo šansus triumfuoti šalies nacionalinėse pirmenybėse.

"Liga BBVA" XXI turo rungtynėse katalonai eilinį kartą įrodė, kad iškovoti pergalę po kelių valandų kelionės traukiniu ir autobusu varžovų teritorijoje yra pernelyg sudėtinga užduotis - šįkart Messi ir kompanija nerodo kelių "Villarreal" ekipos vartų link.

Nors 'geltoniesiems submarinams' ir nepavyko iškovoti trijų taškų, tačiau šį sezoną dėl išlikimo lygoje kovojančiai komandai nulinės lygiosios prieš geriausiu pasaulio klubu tituluojamą "Barcą" tapo aukso vertu pasiekimu.

Tuo tarpu turnyrinėje lentelėje pirmaujantis Madrido "Real" savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-1 įveikė "Zaragoza" vienuolikę ir padidino persvarą nuo mirtinų priešų, "Barcelona" futbolininkų, iki solidžių 7 taškų.

Nors svečiai pasižymėjo pirmieji, tačiau 'karališkasis' klubas į tai atsakė tiksliais Kaka, Cristiano Ronaldo ir Mesuto Ozilo įvarčiais.

Barselonos "Espanyol" 1 - 0 "Mallorca"
19' [1 - 0] V. Weiss

46' iš aikštės pašalintas D. Aouate ("Mallorca")

Madrido "Rayo" 2 - 3 Bilbao "Athletic"
10' [1 - 0] Michu
17' [1 - 1] F. Llorente
23' [1 - 2] F. Llorente
27' [2 - 2] A. Arribas
68' [2 - 3] F. Llorente

Madrido "Real" 3 - 1 "Zaragoza"
11' [0 - 1] A. Lafita
32' [1 - 1] Kaka
49' [2 - 1] C. Ronaldo
56' [3 - 1] M. Ozil

"Villarreal" 0 - 0 "Barcelona"