"Milan" futbolininkai iš Italijos taurės turnyro eliminavo Stankevičiaus klubą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį vėlai vakare sužaistose paskutinėse Italijos taurės turnyro ("Coppa Italia") ketvirtfinalio rungtynėse "Milan" futbolininkai iš tolimesnės kovos dėl trofėjaus eliminavo Romos "Lazio" ekipą.

"San Siro" stadione vykusį mačą šeimininkai laimėjo rezultatu 3-1, nors pirmieji praleido įvartį, kuomet 5 minutę pasižymėjo be priežiūros paliktas Djibrilis Cisse.

Dar pirmajame kėlinyje Massimo Allegri auklėtiniai atsakė tiksliais Robinho ir Clarenco Seedorfo smūgiais, o 84 minutę tašką dvikovoje padėjo Zlatanas Ibrahimovičius.

Sostinės komandos marškinėlius vilkintis Lietuvos nacionalinės rinktinės krašto gynėjas Marius Stankevičius žaidė visas 90 minučių.

"Milan" pusfinalyje susikaus su Turino "Juventus" klubu.

"Milan" 3 - 1 Romos "Lazio"