"Liverpool" pralaimėjo Boltone, "Chelsea" tenkinosi lygiosiomis su "Norwich" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje žaidžiamos aštuonerios rungtynės.

Ankstyvajame mače dar du taškus prarado Londono "Chelsea" klubas, išvykoje sužaidęs tik lygiosiomis 0-0 su "Norwich".

Tai buvo dar vienas nesėkmingas mačas brangiausiam futbolininkui Didžiosios Britanijos istorijoje Fernando Torresui, kuris neišnaudojo kelių puikių progų ir vis dar laukia pirmojo įvarčio nuo praėjusių metų spalio mėnesio.

Pirmajame kėlinyje ispanas buvo arti tikslo, bet jo smūgį pirštų galais atrėmė Johnas Ruddy. Po pertraukos Torresui nusišypsojo sėkmė, kai kamuolys atšoko po kojomis stovint tiesiai prieš varžovo vartus, bet puolėjas sugebėjo smūgiuoti pro šalį.

Arti tikslo buvo ir Juanas Mata, bet jo smūgį atmušė Ruddy, labai prisidėjęs prie komandos iškovoto taško.

Kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė dėl vietos pirmajame ketverte kovojanti "Liverpool" ekipa, išvykoje 1-3 nusileidusi tarp autsaiderių žengiančiai "Bolton" vienuolikei.

Šeimininkams itin sėkmingai susiklostė pirmasis pusvalandis, kai pasinaudoję saugų ir gynėjų grandies klaidomis įvarčius pelnė Markas Daviesas ir Nigelas Reo Cokeris. Tiesa, svečiai nenuleido rankų ir dar iki pertraukos sumažino skirtumą perpus - po Andy Carrollo perdavimo galva vienas prieš vartininką iššoko ir kamuolį į tinklą pasiuntė Craigas Bellamy.

Visgi 'raudonųjų' viltys išplėšti bent tašką dar vieną skaudų smūgį patyrė tuoj po didžiosios pertraukos, kuomet kampinio metu trečią kartą Pepe Reiną nuginklavo Gretaras Steinssonas. Kai paaiškėjo vėliau, po šio nokdauno "Liverpool" taip ir nebeatsigavo.

"Norwich" 0 - 0 Londono "Chelsea"

Liverpulio "Everton" 1 - 1 "Blackburn"
24' [1 - 0] T.Cahill
72' [1 - 1] D.Goodwillie

Londono "Fulham" 5 - 2 "Newcastle"
43' [0 - 1] D.Guthrie
52' [1 - 1] D.Duff (iš 11 m. baudinio)
59' [2 - 1] C.Dempsey
65' [3 - 1] C.Dempsey
68' [4 - 1] B.Zamora (iš 11 m. baudinio)
85' [4 - 2] H.Ben Arfa
89' [5 - 2] C.Dempsey

Londono "Queens Park Rangers" 3 - 1 "Wigan"
33' [1 - 0] H.Helguson (iš 11 m. baudinio)
45' [2 - 0] A.Buzsaky
66' [2 - 1] H.Rodallega
81' [3 - 1] T.Smith

"Stoke" 1 - 2 "West Bromwich"
35' [0 - 1] J.Morrison
86' [1 - 1] C.Jerome
90' [1 - 2] G.Dorrans

72' J.Walters ("Stoke") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Sunderland" 2 - 0 "Swansea"
14' [1 - 0] S.Sessegnon
85' [2 - 0] C.Gardner

"Wolverhampton" 2 - 3 Birmingemo "Aston Villa"
11' [0 - 1] D.Bent (iš 11 m. baudinio)
21' [1 - 1] M.Knightly
31' [2 - 1] D.Edwards
51' [2 - 2] R.Keane
85' [2 - 3] R.Keane

74' iš aikštės pašalintas K.Henry ("Wolverhampton")

"Bolton" 3 - 1 "Liverpool"
4' [1 - 0] M.Davies
29' [2 - 0] N.Reo-Coker
37' [2 - 1] C.Bellamy
50' [3 - 1] G.Steinsson