Paaiškėjo "Barcelona" varžovas Pasaulio klubų čempionato pusfinalyje © Eurofootball.lt
Japonijoje prasidėjusiame Pasaulio klubų čempionate paaiškėjo visi pusfinalių dalyviai.

Šiame etape savo varžovų jau laukusi Čempionų lygos nugalėtoja "Barcelona" gruodžio 15 dieną Jokohamoje jėgas išbandys dvikovoje su Dohos "Al-Sadd" ekipa.

Kataro klubas pirmosiose rungtynėse 2:1 įveikė "Esperance" komandą iš Tuniso. Įvarčius nugalėtojams pelnė Khalfanas Al Khalfanas, pasižymėjęs pirmajame kėlinyje, ir po pertraukos pranašumą įtvirtinęs Abdullah Koni.

Antrajame pusfinalyje Copa Libertadores taurės nugalėtoja "Santos" susitiks su turnyro šeimininkais iš Kašivos "Reysol". Japonijos ekipa po 11 metrų baudinių serijos privertė pasiduoti CONCACAF Čempionų lygos nugalėtojus "CF Monterrey".

Turnyro finalas įvyks gruodžio 18 dieną, o jo nugalėtojas savo piniginę papildys 5 milijonais JAV dolerių.