Dramatiškos atomazgos rungtynėse - "Udinese" futbolininkų pergalė prieš "Inter" (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį vėlai vakare sužaistose Italijos "Serie A" pirmenybių XIII turo rungtynėse "Udinese" futbolininkai išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 po dramatiškos dvikovos įveikė Milano "Inter" vienuolikę.

Vienintelį susitikimo įvartį antrojo kėlinio viduryje greitos kontratakos metu po Antonio Floro Flores perdavimo pelnė Mauricio Isla.

Mačo pabaigoje Claudio Ranieri auklėtiniai galėjo išplėšti tašką, tačiau 89 minutę Giampaolo Pazzini smūgis nuo 11 metrų žymos skriejo virš vartų.

Tuo tarpu "Udinese" rungtynių likimą galėjo nuspręsti jau 87 minutę, bet Antonio Di Natale taip pat nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

"Napoli" - "Lecce" dvikova baigėsi šeimininkų pergale 4-2.

Milano "Inter" 0 - 1 "Udinese"
73' [0 - 1] M. Isla

86' iš aikštės pašalintas J. Zanetti ("Inter")
87' A.D. Natale ("Udinese") nerealizavo 11 m. baudinio
89' G. Pazzini ("Inter") nerealizavo 11 m. baudinio
90' iš aikštės pašalintas D. Ferronetti ("Udinese")

"Napoli" 4 - 2 "Lecce"
26' [1 - 0] E. Lavezzi
33' [2 - 0] E. Cavani
42' [3 - 0] B. Dzemaili
54' [3 - 1] L.F. Muriel
82' [4 - 1] E. Cavani
90' [4 - 2] D. Corvia