Draugiški mačai: Vokietija išsigelbėjo Ukrainoje, Nyderlandai neįveikė Šveicarijos (5 VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienį visame pasaulyje vyko nacionalinių rinktinių draugiški mačai.

Puikiame mače galingąją Vokietijos rinktinę pristabdė Ukraina, namie sugebėjusi sužaisti lygiosiomis 3-3.

Andrejus Jermolenko ir Jevgenijus Konoplenka suteikė šeimininkams dviejų įvarčių pranašumą, bet Toni Kroosas prieš pertrauką sušvelnino skirtumą.

Nepaisant to, po tikslaus Sergejaus Nazarenko smūgio pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje atrodė, kad ukrainiečiai švęs pergalę būsimojo Europos čempionato finalo stadione, bet Simonas Rolfesas bei Thomas Mulleris išplėšė lygiąsias.

Tuo metu Vroclave Mario Balotelli lėmė Italijos pergalę 2-0 prieš Lenkiją.

"Man City" puolėjas 30 minutę pats įmušė įvartį, o po pertraukos atliko rezultatyvų perdavimą Giampaolo Pazzini.

Paryžiuje Prancūzija minimaliu rezultatu 1-0 palaužė Jungtines Valstijas. Šeimininkų pergalę lėmė Loico Remy smūgis į Timo Howardo vartus 72 minutę.

Sirgalių nenudžiugino Nyderlandų futbolininkai, nepaisant garsių pavardžių puolimo grandyje Amsterdame nesugebėję pralaužti Šveicarijos gynybos. Dvikova baigėsi be įvarčių 0-0.

Būsima Lietuvos rinktinės varžovė pasaulio čempionato atrankos cikle Graikija namie sužaidė taikiai 1-1 su Rusija.

Svečiai pirmavo po ankstyvo Alano Dzagoevo įvarčio, bet Kostas Katsouranis 59 minutę išlygino santykį.