Čempionų lygoje - C.Ronaldo ir M.Gomezo šou bei didžiųjų klubų pergalės (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaistos likusios aštuonerios IV turo rungtynės.

Vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrino Madrido "Real" ekipa (12 tšk), D grupėje ir antrą kartą nugalėjusi "Lyon" (4 tšk). Šį sykį Prancūzijoje ispanai šventė pergalę rezultatu 2-0.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė portugalas Cristiano Ronaldo. Įdomu tai, kad jis perkopė 100 įmuštų įvarčių "Real" gretose ribą.

Kitame grupės mače Amsterdamo "Ajax" (7 tšk) be vargo 4-0 sutriuškino Zagrebo "Dinamo" (0 tšk) bei žengė didelį žingsnį kelialapio į kitą etapą link.

Maskvos CSKA klubas, kuriam atstovauja Deividas Šemberas, B grupėje nepasinaudojo proga įsitvirtinti B grupės antroje vietoje - išvykoje sužaista lygiosiomis 0-0 su "Trabzonspor".

Tiesa, mačą Rusijos ekipa baigė mažumoje - iš aikštės 74 minutę buvo pašalintas puolėjas Seydou Doumbia. Tuo metu Lietuvos rinktinės narys ant vejos žengė 79 minutę.

A grupė:

Miuncheno "Bayern" 3 - 2 "Napoli"
17' [1 - 0] M.Gomez
23' [2 - 0] M.Gomez
42' [3 - 0] M.Gomez
45' [3 - 1] F.Fernandez
79' [3 - 2] F.Fernandez

70' iš aikštės pašalintas J.Zuniga ("Napoli")
77' iš aikštės pašalintas H.Badstuber ("Bayern")

"Villarreal" 0 - 3 "Man City"
30' [0 - 1] Y.Toure
45' [0 - 2] M.Balotelli (iš 11 m. baudinio)
71' [0 - 3] Y.Toure

(vieta, komanda, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. "Bayern" 4 3 1 0 8-3 10
2. "Man City" 4 2 1 1 6-4 7
3. "Napoli" 4 1 2 1 6-5 5
4. "Villarreal" 4 0 0 4 1-9 0

B grupė:

Milano "Inter" 2 - 1 "Lille"
18' [1 - 0] W.Samuel
65' [2 - 0] D.Milito
83' [2 - 1] T.Melo

"Trabzonspor" 0 - 0 Maskvos CSKA

74' iš aikštės pašalintas S.Doumbia (CSKA)

Lisabonos "Benfica" 1 - 1 "Basel"
4' [1 - 0] Rodrigo
64' [1 - 1] B.Huggel

"Man Utd" 2 - 0 Galačio "Otelul"
8' [1 - 0] L.Valencia
87' [2 - 0] W.Rooney

1. "Man Utd" 4 2 2 0 8-4 8
2. "Benfica" 4 2 2 0 5-2 8
3. "Basel" 4 1 2 1 6-7 5
4. "Otelul" 4 0 0 4 1-7 0

D grupė:

Amsterdamo "Ajax" 4 - 0 Zagrebo "Dinamo"
20' [1 - 0] G.van der Wiel
25' [2 - 0] M.Sulejmani
65' [3 - 0] S.de Jong
90' [4 - 0] N.Lodeiro

"Lyon" 0 - 2 Madrido "Real"
24' [0 - 1] C.Ronaldo
69' [0 - 2] C.Ronaldo (iš 11 m. baudinio)

1. "Real" 4 4 0 0 10-0 12
2. "Ajax" 4 2 1 1 6-3 7
3. "Lyon" 4 1 1 2 2-6 4
4. "Dinamo" 4 0 0 4 0-9 0