Kipriečių iš Nikosijos žygio Čempionų lygoje "Porto" nesustabdė (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį Čempionų lygoje sužaistos aštuonerios IV turo rungtynės.

Po jų kelialapius į atkrintamąsias varžybas užsitikrino dvi pajėgiausios H grupės ekipos - "Barcelona" (10 tšk) ir "Milan". (8 tšk) Tiesa, jos šią savaitę sužaidė skirtingai - vedami tris įvarčius pelniusio Lionelio Messi katalonai išvykoje be vargo 4-0 sutriuškino Pilzeno "Viktoria" (1 tšk), o Milano ekipa Baltarusijoje tenkinosi lygiosiomis 1-1 su vietos BATE (2 tšk).

Pastarojoje dvikovoje svečiai pirmavo po to, kai pirmajame kėlinyje po Robinho perdavimo kamuolį į tinklą iš arti pasiuntė gynėjų pamirštas Zlatanas Ibrahimovičius, bet po pertraukos Renanas Bressanas realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino rezultatą.

G grupėje nesiliauja stebinti Nikosijos APOEL klubas, namie po dramatiškos kovos 2-1 įveikęs Portugalijos čempionę "Porto" (4 tšk) komandą.

Kipriečiams, kurie su 8 taškais pirmauja grupėje, pergalė lėmė jau per teisėjo pridėtą laiką pelnytas įvartis. Antroje vietoje žengia Sankt Peterburgo "Zenit" (7 tšk) ekipa, kuri dėka pirmojo kėlinio pabaigoje pelnyto įvarčio minimaliu rezultatu 1-0 palaužė Donetsko "Shakhtar" (2 tšk) ir sukomplikavo ukrainiečių galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas.

E grupė:

Genko "Racing" 1 - 1 Londono "Chelsea"
26' [0 - 1] Ramires
61' [1 - 1] J.Vossen

40' D.Luiz ("Chelsea") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Valencia" 3 - 1 Lėverkuzeno "Bayer"
1' [1 - 0] Jonas
31' [1 - 1] S.Kiessling
65' [2 - 1] R.Soldado
75' [3 - 1] A.Rami

(vieta, klubas, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. "Chelsea" 4 2 2 0 9-2 8
2. "Bayer" 4 2 0 2 5-6 6
3. "Valencia" 4 1 2 1 5-4 5
4. "Genk" 4 0 2 2 1-8 2

F grupė:

Londono "Arsenal" 0 - 0 "Marseille"

Dortmundo "Borussia" 1 - 0 Pirėjo "Olympiakos"
7' [1 - 0] K.Grosskreutz

Nikosijos APOEL 2 - 1 "Porto"
42' [1 - 0] A.Almeida (iš 11 m. baudinio)
89' [1 - 1] Hulk (iš 11 m. baudinio)
90' [2 - 1] G.Manduca

Sankt Peterburgo "Zenit" 1 - 0 Donetsko "Shakhtar"
45' [1 - 0] N.Lombaerts

1. APOEL 4 2 2 0 6-4 8
2. "Zenit" 4 2 1 1 7-5 7
3. "Porto" 4 1 1 2 5-7 4
4. "Shakhtar" 4 0 2 2 4-6 2

H grupė:

Pilzeno "Viktoria" 0 - 4 "Barcelona"
24' [0 - 1] L.Messi (iš 11 m. baudinio)
45' [0 - 2] L.Messi
72' [0 - 3] C.Fabregas
90' [0 - 4] L.Messi

22' iš aikštės pašalintas M.Cisovsky ("Viktoria")

Barysovo BATE 1 - 1 "Milan"
22' [0 - 1] Z.Ibrahimovic
55' [1 - 1] R.Bressan (iš 11 m. baudinio)

1. "Barcelona" 4 3 1 0 13-2 10
2. "Milan" 4 2 2 0 7-3 8
3. BATE 4 0 2 2 2-9 2
4. "Viktoria" 4 0 1 3 1-9 1