Neregėtas chaosas Rumunijoje: aistruolis vožė varžovų futbolininkui, į vartininką pataikė deglas (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Rumunijos čempionato mačas tarp Bukarešto "Steaua" ir Ploješčio "Petrolul" klubų dėl neregėto chuliganizmo buvo nutrauktas.

Sostinės ekipa pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo 2-0, kai į aikštę išbėgo, įtariama, su narkotikų grupuotėmis susijęs "Petrolul" aistruolis bei iš nugaros trenkė "Steaua" gynėjui George'ui Galamazui į galvą.

Komandos draugą puolė ginti kiti žaidėjai, spėję gerokai apspardyti chuliganą, kol į aikštę sugužėjo tvarką palaikantys pareigūnai.

Arbitras parodė raudonas korteles Novakui Martinoviciui ir Razvanui Stancai, tačiau tuo chaosas nesibaigė.

Praėjus vos kelioms minutėms, į aikštę atskriejęs deglas kliudė vartininką Ciprianą Tatarusanu. Teisėjui neliko kitos išeities kaip tik rungtynes nutraukti, o pergalė veikiausiai bus įskaityta "Steaua" vienuolikei.

Kadangi tiek Galamazas, tiek Tatarusanas atsidūrė ligoninėje, "Petrolul" stadionas turėtų būti uždarytas vieneriems metams.