Wengeras: Van Persie puikiai naudojasi tuo, kad rungtyniauja atakuoti mėgstančioje komandoje © Eurofootball.lt
"%c00041" strategas Arsene'as Wengeras po pergalės Londono derbyje prieš "%c00042" negailėjo pagyrų Robinui van Persie.

Rezultatu 5-3 pasibaigusioje dvikovoje Nyderlandų rinktinės puolėjas įmušė tris įvarčius, o per pastaruosius 27 Anglijos čempionato mačus yra pasižymėjęs net 28 kartus.

"Robinas šiuo metu yra "ant bangos",- kalbėjo prancūzas. - Jis naudojasi tuo, kad atstovauja komandai, kuri nori daug atakuoti ir kurti progas. Van Persie judėjimas ir išmonė yra neįtikėtini."

Ir tęsė: "Mums reikėjo pergalės, todėl kovomės dėl jos. Ekipa rungtyniavo gerai ir pademonstravo charakterį, nes pralaimėjus pirmą kėlinį 1-2 atsitiesti nėra lengva.

Tačiau po pertraukos žaidėme su aistra ir kur kas geriau gynėmės. Tikiuosi, jog tai įkvėps pasitikėjimo ateičiai ir mes tapsime dar stipresni."