Italijos derbyje triumfavo "Juventus" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse buvo žaidžiamos IX turo rungtynės.

Ir toliau nesėkmės persekioja Claudio Ranieri vadovaujamą Milano "Inter" ekipą, kuri principiniame mače namie 1-2 nusileido Turino "Juventus".

Mirko Vučiničius Italijos pirmenybių lyderius išvedė į priekį 12 minutę, bet nesužaidus nė pusvalandžio Maiconas atstatė pusiausvyrą.

Tiesa, dar po kelių akimirkų "Juventus" vėl pirmavo - pasižymėjo Claudio Marchisio, - o kėlinio pabaigoje teisėjas neskyrė 11 metrų baudinio į "Inter" vartus.

"Inter" po pertraukos atsitiesti nesugebėjo ir pralaimėjo jau penktą sykį per devynis mačus.

Ir toliau sėkmingai rungtyniauja "Milan" klubas, 3-2 nugalėjęs "Roma".

Zlatanas Ibrahimovičius pelnė pirmąjį Milano vienuolikės įvartį, bet Nicolasas Burdisso išlygino santykį. Sužaidus du trečdalius pirmojo kėlinio Alessandro Nesta antrą kartą nuginklavo sostinės komandos vartinininką, o pranašumą 78 minutę įtvirtino Ibrahimovičius.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Bojanas Krkičius sugrąžino "Roma" klubui viltį, bet išlyginti rezultato nepavyko. Tai buvo ketvirtoji iš eilės "Milan" pergalė.

"Roma" 2 - 3 "Milan"
17' [0 - 1] Z. Ibrahimovic
28' [1 - 1] N. Burdisso
30' [1 - 2] A. Nesta
78' [1 - 3] Z. Ibrahimovic
88' [2 - 3] B. Krkic

67' iš aikštės pašalintas K. Boateng ("Milan")

szólj hozzá: Rom 2-3 Mil

"Catania" 2 - 1 "Napoli"
1' [0 - 1] E. Cavani
25' [1 - 1] G. Marchese
48' [2 - 1] G. Bergessio

43' iš aikštės pašalintas M.A. Santana ("Napoli")

Milano "Inter" 1 - 2 Turino "Juventus"
12' [0 - 1] M. Vucinic
28' [1 - 1] Maicon
33' [1 - 2] C. Marchisio