Įspūdingame Londono derbyje - aštuoni įvarčiai ir "Arsenal" triumfas (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį žaidžiamos aštuonerios rungtynės.

Įspūdingą pergalę iškovojo "Arsenal" klubas, Londono derbyje išvykoje net 5-3 įveikęs pirmą kartą nuo vasario mėnesio suklupusį "Chelsea". Svečius į pergalę vedė nesustabdomasis Robinas van Persie, įmušęs tris įvarčius. Įdomu tai, kad per pastaruosius 27 "Premier" lygos mačus Nyderlandų rinktinės puolėjas varžovų vartininkus nuginklavo 28 kartus.

Tuo metu lyderės pozicijas sustiprino "Man City" ekipa, 3-1 nugalėjusi "Wolverhampton", nors dvikovą baigė be pašalinto iš aikštės gynėjo Vincento Kompany.

Pirmosiose "Man Utd" minimaliu rezultatu 1-0 įveikė Liverpulio "Everton" ir atsitiesė po praėjusios savaitės pažeminimo dvikovoje su "Man City".

Vienintelį įvartį 19 mačo minutę po Patrice'o Evros perdavimo iš arti įmušė Javieras Hernandezas.

Mančesterio ekipa sėkmingai pradėjo rungtynes ir pelnytai išsiveržė į priekį, tačiau po to šeimininkai išlygino žaidimą ir turėjo progų atstatyti pusiausvyrą. Arčiausiai tikslo buvo Leightonas Bainesas, po kurio baudos smūgio kamuolys atsimušė į skersinį.

"West Bromwich" 0 - 2 "Liverpool"
9' [0 - 1] C.Adam (iš 11 m. baudinio)
45' [0 - 2] A.Carroll

Londono "Chelsea" 3 - 5 Londono "Arsenal"
14' [1 - 0] F.Lampard
36' [1 - 1] R.van Persie
45' [2 - 1] J.Terry
49' [2 - 2] A.Santos
56' [2 - 3] T.Walcott
81' [3 - 3] J.Mata
85' [3 - 4] R.van Persie
90' [3 - 5] R.van Persie

Liverpulio "Everton" 0 - 1 "Man Utd"
19' [0 - 1] J.Hernandez

"Man City" 3 - 1 "Wolverhampton"
52' [1 - 0] E.Dzeko
67' [2 - 0] A.Kolarov
75' [2 - 1] S.Hunt (iš 11 m. baudinio)
90' [3 - 1] A.Johnson

74' iš aikštės pašalintas V.Kompany ("Man City")

"Norwich" 3 - 3 "Blackburn"
45' [0 - 1] D.Hoilett
53' [1 - 1] S.Morison
62' [1 - 2] A.Yakubu
64' [1 - 3] C.Samba
82' [2 - 3] B.Johnson
90' [3 - 3] G.Holt (iš 11 metrų baudinio)

"Sunderland" 2 - 2 Birmingemo "Aston Villa"
20' [0 - 1] S.Petrov
38' [1 - 1] C.Wickham
85' [1 - 2] R.Dunne
89' [2 - 2] S.Sessegnon

"Swansea" 3 - 1 "Bolton"
49' [1 - 0] J.Allen
57' [2 - 0] S.Sinclair (iš 11 metrų baudinio)
74' [2 - 1] D.Graham (į savus vartus)
90' [3 - 1] D.Graham

48' iš aikštės pašalintas R.Gardner ("Bolton")

"Wigan" 0 - 2 Londono "Fulham"
42' [0 - 1] C.Dempsey
87' [0 - 2] M.Dembele