"Levante" pergalingas žygis tęsiasi, "Real" nepaliko vilčių "Villarreal" ekipai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį vėlai vakare sužaistose Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių IX turo rungtynėse eilinę pergalę iškovojo Madrido "Real" futbolininkai.

Jose Mourinho auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje jau pirmojo kėlinio pradžioje pasiuntė "Villarreal" vienuolikę į nokdauną, po kurio svečiai atsigauti nesugebėjo - 'karališkasis' klubas triumfavo sausu rezultatu 3-0.

Čempionato turnyrinėje lentelėje ir toliau netikėtai pirmauja Valensijos "Levante" ekipa, kuri šįkart namuose jau per teisėjo pridėtą laiką 3-2 palaužė San Sebasiano "Sociedad" komandą.

Kitose įdomesnėse dvikovoje "Valencia" 0-1 nugalėjo "Zaragoza" vienuolikę, o į duobę įkritusi "Malaga" buvo priversta pripažinti Madrido "Rayo" pranašumą - 2-0

Madrido "Getafe" 2 - 2 Pamplonos "Osasuna"
7' [0 - 1] Ibrahima
62' [1 - 1] D. Guiza
66' [1 - 2] Ibrahima
76' [2 - 2] D. Guiza

Valensijos "Levante" 3 - 2 San Sebastiano "Sociedad"
4' [0 - 1] D. Estrada
56' [1 - 1] V.R. Nano
61' [2 - 1] Valdo
86' [2 - 2] I. Martinez
90' [3 - 2] R. Suarez

90' iš aikštės pašalintas J. Garcia ("Levante")

Madrido "Rayo" 2 - 0 "Malaga"
7' [1 - 0] P. Botelho
69' [2 - 0] R. Tamudo

37' iš aikštės pašalintas Eliseu ("Malaga")

"Zaragoza" 0 - 1 "Valencia"
82' [0 - 1] J. Alba

"Mallorca" 1 - 2 Chichono "Sporting"
16' [1 - 0] G. Castro
49' [1 - 1] Bilic
65' [1 - 2] Victor (į savus vartus)

Madrido "Real" 3 - 0 "Villarreal"
6' [1 - 0] K. Benzema
11' [2 - 0] Kaka
31' [3 - 0] A.D. Maria